Kaspersky her şeyi virüs olarak görüyor

Eski AV'nin kırıntıları kalmış olabilir ve sistem onu görüp virüs zannetmiş olabilir. KasperSky'nin Dosya parçalayıcı bölümünden kırıntıları kaldırıp PC'yi yeniden başlatın

İmzamdan sistem tarama 1 sonucunu paylaşın.

Hocam dediğiniz olay bilgisayarı bozdu, yaptığı şey bitti restart tuşu çıktı. Bastım fakat hiçbir şey olmadı, ardından bilgisayar da hiçbir şey açılmamaya başladı. Bilgisayarı düğmeden kapatıp yeniden açmak zorunda kaldım.

Hocam dediğiniz olay bilgisayarı bozdu, yaptığı şey bitti restart tuşu çıktı. Bastım fakat hiçbir şey olmadı, ardından bilgisayar da hiçbir şey açılmamaya başladı. Bilgisayarı düğmeden kapatıp yeniden açmak zorunda kaldım.

Restart'da bastığınız zaman tarama kısmı açılması lazım o anda uygulamalar açılmaz.

Kaspersky'nin algıladığı şeyleri ekran görüntüsü olarak atar mısınız?

Ben bir virüs programcısı olsam aynı virüsü kendisini çoğaltması ve her dosyanın içine girmesi için programlardım. Virüs programı hepsini silmeye çalışınca pc sahibi tarafından kapatılırdı ve işimi yapardım.

Ne alaka derseniz virüs olabilir.

Ben bir virüs programcısı olsam aynı virüsü kendisini çoğaltması ve her dosyanın içine girmesi için programlardım. Virüs programı hepsini silmeye çalışınca pc sahibi tarafından kapatılırdı ve işimi yapardım.

Ne alaka derseniz virüs olabilir.
Advanced Disinfection Technology: Bu teknoloji antivirüslerin virüsü durdurmak için SYSTEM yetkısıyle sistemi kilitlediği bi yöntemdır. Yani onu kolay kolay yapamazsın aktıf anti virüs varsa sistemde :) (En azından Kaspersky de durum böyle. Virüste SYSTEM Yetkisiyle çalişiyorsa Kaspersky tespit ettiği anda kapatir virüsü. Bu yöntem tüm gelişmiş Anti Virüslerde vardır.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı