Kaspersky hiçbir şekilde aktifleştirilmiyor

Lord Alastor

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bu uygulama ürün anahtarlarını kabul etmiyor ve Free sürümüne geçmeye çalıştığımda Free sürümü dahi hiçbir şekilde bilgisayarımda uygulama aktif olmuyor. Ne yapmam lazım acaba tam olarak?

Ekran görüntüsü 2024-03-21 161157.png

Ekran görüntüsü 2024-03-21 162336.png

Ücretsiz deneme sürümü bir kez kullanıldığında, aynı cihaz üzerinde tekrar kullanılamıyor.
Anladım.

Ücretsiz deneme sürümü bir kez kullanıldığında, aynı cihaz üzerinde tekrar kullanılamıyor.
Free sürümü artık açılmazsa işe yarar mı bilmiyorum ama yeni bir hesap açıp deneme sürümü deneyeceğim. Teşekkürler.

Programı silip baştan tekrar inidirp burada birisinin yazmış olduğu 92 günlük lisans anahtarını girdim ve anında oldu. Bir saatten fazladır başu boşuna vakit kaybediyorum bende. Mesele silip baştan yüklemek sanırım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-21 165449.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-21 165449.png
    359,7 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:
Anladım.

Free sürümü artık açılmazsa işe yarar mı bilmiyorum ama yeni bir hesap açıp deneme sürümü deneyeceğim. Teşekkürler.

Programı silip baştan tekrar inidirp burada birisinin yazmış olduğu 92 günlük lisans anahtarını girdim ve anında oldu. Bir saatten fazladır başu boşuna vakit kaybediyorum bende. Mesele silip baştan yüklemek sanırım.

Etkinleştirmeyi daha önceden yaptığınız hesaptan mı etkinleştirdiniz yine?

Yok, yani silip baştan yüklediğimde hesabınız girin gibisinden bir şey falan sormadı bana. İndirdikten sonra uygulama benden sadece lisans anahtarını istedi aktif olması için ve bende buradan bir kullanıcının yazdığı bir lisans anahtarını girdim ve kendi kendine aktifleşti. Ama işin garip kısmı o anahtarı uygulamayı silmeden önce hesabım aktifken girdiğimde kabul etmemişti. Sanırım sistem mail adresine göre muamele yapabiliyor kanımca.

Sanırım artık mail adresimi kullanmadan kullanacağım bu programı görünüşe göre

Geri
Yukarı