Çözüldü Kaspersky için deneme sürümü nasıl kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Normal şartlarda aynı yöntemi 1 sene öncesine kadar kullanıyordum oluyordu, belki de düzeltmişlerdir ancak pek sanmıyorum. Geek Uninstaller veya Revo Uninstaller gibi bir program ile kaldırıp tekrar yükleyin derim.
Artık Revo Uninstaller ile kaldırmak da, Regedit üzerinden kayıt defterlerini silmek de işe yaramıyor hocam. Sanırım artık Kaspersky ya çok gizli alakasız bir yere kayıt girdisi değeri kaydediyor ya da direkt HWID ban atıyor.

Farklı bir mail kullanarak My Kaspersky hesabı oluşturun.

Akabinde bu adresten planı başlatın.

Kaspersky Standard Antivirus 2023 Ücretsiz Deneme Sürümü İndir | Kaspersky

Güncel çözüm.
Daha önceden Standart denemesi kullanmadıysanız bu doğaldır, ancak bundan sonra artık ne Standart'ın ne de Plus'ın deneme sürümü çalışmayacaktır.

Artık Revo Uninstaller ile kaldırmak da, Regedit üzerinden kayıt defterlerini silmek de işe yaramıyor hocam. Sanırım artık Kaspersky ya çok gizli alakasız bir yere kayıt girdisi değeri kaydediyor ya da direkt HWID ban atıyor.

Daha önceden Standart denemesi kullanmadıysanız bu doğaldır, ancak bundan sonra artık ne Standart'ın ne de Plus'ın deneme sürümü çalışmayacaktır.
Standart üyelik kullandım. Üstüne az önce 2 tane maile standart deneme süresi aldım. Deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı