Kaspersky ile sistemi temizlemek virüsü ortadan kaldırır mı?

Khipha

Centipat
Daha fazla  
Son zamanlarda YT hesaplarıma crack şeyler yükleyen, hesaba giren bir virüs yedim. Kaspersky standart satın aldım ve PC'yi iyice temizledim. Ama son zamanda Riot hesabımın maili değiştirildi (kullanmadığım hesap iyi ki). Mail şifrelerini değiştirdim, weblerde kayıtlı şifreleri sildim başka ne yapmalıyım?

Valla benim bilgisayarımdaki Adobe programları hariç hepsi lisanslı. Bir de geçenlerde metin2'ye girdim işte onun haricinde lisanssız program yok ona rağmen virüs yemiştim. Belki de hâlâ daha var virüs bilemiyorum. Nereden geldi nasıl geldi onu da anlamadım hep yüklediğim yerden yükledim Adobe programlarını. Her neyse Kaspersky Premium aldım ne virüs buldu ne başka bir şey ama sizin olayınız farklı siz direkt dosyalarla uğraşmışsınız. Malwarebytes yükleyin Kaspersky'n bulamadığını o buldu.

Teşekkürler BIOS'la ilgili bir şey değil, anlık hesaplarıma erişti de her şeyimi değiştirmeye çalışıyorum.

Teşekkürler BIOS'la ilgili bir şey değil, anlık hesaplarıma erişti de her şeyimi değiştirmeye çalışıyorum.
Her şeyinizi değiştirdikten sonra kesinlikle temiz kurulum yapın öteki türlü kurtulmanın çaresi yok. Aynısı arkadaşımın başına geldi anında bilgileri değişip format attı yoksa kişi rahat bırakmıyordu arkadaşımı.

Yeni konular

Geri
Yukarı