Kaspersky ile tarama yapınca uyarı verdi

yusf_3

Decapat
Daha fazla  
Kaspersky ile tarama yaptım. Zararlı dosyaları silip yeniden başlattı. Bilgisayar yeniden başlatılmadan önce Windows bir sürü hata verdi. Hepsine "tamam" dedim. Tekrar açtığımda Kaspersky bilgisayarınızda sorunlara yol açmış olabilir diyordu. Sorunları düzeltmek için önerdiklerini yaptım. Sorunlar çözüldü diyor fakat endişelendim. Acaba bir sıkıntı olmuş mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky ile tarama yaptım. Zararlı dosyaları silip yeniden başlattı. Bilgisayar yeniden başlatılmadan önce Windows bir sürü hata verdi. Hepsine "tamam" dedim. Tekrar açtığımda Kaspersky bilgisayarınızda sorunlara yol açmış olabilir diyordu. Sorunları düzeltmek için önerdiklerini yaptım. Sorunlar çözüldü diyor fakat endişelendim. Acaba bir sıkıntı olmuş mudur?
Sorunlar çözüldü ise sorun olmaz.Hala devam ederse format atın.

Son olarak CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp: SFC /scannow yazın. Bozuk dosya varsa onaracaktır. Kaspersky böyle bir hataya nasıl sebep oldu anlamadım.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc/scannow kodunu yazar ve enter'a basarsanız sistemdeki çoğu hatanın çözümlenmesini sağlarsınız.
Son olarak CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp: SFC /scannow yazın. Bozuk dosya varsa onaracaktır. Kaspersky böyle bir hataya nasıl sebep oldu anlamadım.
Hocam bende de ses sürücülerini vs. silmişti ESET'i silip Kaspersky kurduğumda, büyük sorunlar yaratmasa da yapabiliyor böyle küçük şakalar :D

Teşekkürler.
"Windows kaynak koruması bozuk dosyalar buldu ve bunları başarıyla onardı" dedi hepinize teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı