Çözüldü Kaspersky indirdikten sonra ekranın siyah olması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Odios01

Hectopat
Merhabalar. Kaspersky kurulum tamamlandıktan sonra ekran 1 saniye siyah oldu ve tekrar açıldı. Normal değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Normal bir durum kalıcı olsaydı veya devamlı gelseydi bir bug olabilirdi. Bir seferlik ve sadece AV kurunca olduysa sıkıntı yok.
Ben de öyle bir şey hiç olmadı.
Sanırsam normalmiş.
Kurulum esnasında ekranın gitmesi normal diye yazyıyor. Ama sonrasını bilmiyorum.
Normal. Kurulum kısmını okumamışsınız sanırım. Ses ve görüntü gibi şeyler gidebilir diyor. Bu tip durumlar AV kurarken olabilir. Tek Kaspersky değil, Bitdefender ve Norton gibi AV'ler kurarken aynı şey geçerli.
Bana da olmuştu sanırım, bilgisayarda bir problem gözlemlemediyseniz sıkıntı yok, Kaspersky kurulduktan sonra sürücülere bir şeyler oluyor, ekran kartı sürücüsüyle alakalı bir şey olduysa bu şekilde olmuş olabilir.
Yardımlarınız için teşekkürler. :)

Aslında, Kaspersky, sadece kullanıcının kendi ayarlarını değiştirebilmesi ve zararlı yazılımların (CMD komutu ile Windows Firewall'ı etkisiz hale getirmek gibi) Kaspersky ayarlarını kapatmaması için bir özelliğe sahip. Hatta bilgisayarın ekranını görüntüleyen hackerin Kaspersky ekranını görmesini engellemek için, kendi ekran kartı sürücüsünü vs yüklemiş olabilir. Kısaca normal yani.

Aslında, Kaspersky, sadece kullanıcının kendi ayarlarını değiştirebilmesi ve zararlı yazılımların (CMD komutu ile Windows Firewall'ı etkisiz hale getirmek gibi) Kaspersky ayarlarını kapatmaması için bir özelliğe sahip. Hatta bilgisayarın ekranını görüntüleyen hackerin Kaspersky ekranını görmesini engellemek için, kendi ekran kartı sürücüsünü vs yüklemiş olabilir. Kısaca normal yani.
Peki bu ekran kartı sürücüsünü nasıl kaldırabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı