Çözüldü Kaspersky Internet Security 2016 Ayarları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Windst

Kilopat
Makaleler
3
@Murat5038 Hocam an itibari ile Kaspersky lisansı satın aldım. ^^ Önerdiğiniz bir ayar falan var mıdır ?
Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana o kadar övdün. Ben de alacağım. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana o kadar övdün. Ben de alacağım. :D
Sadece ben övmüyorum, herkes övüyor ve tavsiye ediyor. Özellikle de @Murat5038 hep Kaspersky tavsiye ediyor. Eğer bir mesajında ''Benim ne tavsiye edeceğim belli.'' der ise Kaspersky tavsiye ediyor demektir :) Bu işte en iyisi Kaspersky. Bu konuda da bayağı bir övmüştük Kaspersky'yi :D

Ben Kaspersky Internet Security 2015 lisansı aldım. Daha sonra buradan Kaspersky Internet Security 2016'yı indirdim. Daha önce KIS 2015 lisansının KIS 2016'da çalışıp çalışmayacağını sormuştum. KIS 2015 kodunu KIS 2016'ya girdim ve sorunsuz bir şekilde çalıştı.

Benim bilgisayarım artık Kaspersky'ye emanet :)

@Murat5038 Hocam hiç bir ayar yapmadım KIS 2016'ya. Sadece Database'ini update'ledim o kadar. Siz bir ayar önerdikten sonra Full Scan yapacağım. (Aslında şu anda zararlı yok bilgisayarımda. Sistem Tarama Raporu 1 ve 2'yi paylaşmıştım biliyorsunuz. Siz ''zararlı yok'' demiştiniz. Ama yinede bi' tam tarama yapacağım :))

Son düzenleme:
Peki zararlı'yı bulduktan sonra direkt siliyor mu? Yoksa etkisiz hale mi getiriyor?

Bu arada Chrome'a Kaspersky Protection diye bir uzantı ekledi. Bu ne işe yarıyor?

Peki zararlı'yı bulduktan sonra direkt siliyor mu? Yoksa etkisiz hale mi getiriyor?
Hangisi gerekli ise onu yapıyor.
Bu arada Chrome'a Kaspersky Protection diye bir uzantı ekledi. Bu ne işe yarıyor?
Korunmana yardımcı oluyor. Güvenilmez siteleri simgelerle işaretleyip güvenilmeyen siteye girmeni önlüyor ve bilgilendiriyor.

@Murat5038 Hocam dediğinizi yaptım. Bugün bilgisayarı açtığımda sağ yukarıda bu çıktı. Neden böyle diyor?
Adsız.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı