Kaspersky Internet Security Formattan Sonra Nasıl Tekrar Kullanılır?

Exinie

Kilopat
Merhabalar. Kaspersky Internet Security programını kullanıyorum. Bilgisayarıma format atmam lazım ve programın anahtarı bir bilgisayar için. Format attıktan sonra anahtarı girsem çalışır mı? Veya şu an lisansı kaldırıp format attıktan sonra girsem olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lisansı bir hesaba girmiş olmanız gerekiyor diye hatırlıyorum. Aynı hesabı girdiğinizde devam etmesi lazım. Yine de lisans kısmında yazanları not alın. Sonrasında tekrar kullanmayı deneyin. Elinizde satın aldığınızın faturası/maili varsa desteğe başvurarak halledebilirsiniz.

kts4_11429_1013-254155.png

Formattan önce kaldırılmalı kaldırma seçeneklerini dikkatli okuyup lisans da kaldırılmalı. Bu şekilde lisansınızda sorun çıkmaz. Aldığınız yer güvenli ise veya kendi sitesinden aldıysanız fatura vb. bilgiler duruyorsa sıkıntı çıksa da My Kaspersky üzerinden yardım talep edebilirsiniz.

Resimde gördüğünüz kısımlardan işaretli olanları kaldırın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı