Kaspersky İnternet Security Türkiye ürün anahtarı Avrupa'da kullanılır mı?

C.A.R.T.E.L

Kilopat
Yer
belcika
Daha fazla  
Meslek
malunen emekli
Merhaba, ben Türkiye'de yeğenime KIS 1 yıllık ürün anahtarı aldırsam bu kodu Avrupa'da kullandığım bilgisayarda kullanabilir miyim? Kesin bilgisi olan varsa yazarsa memnun olurum.

Şöyle bir metin buldum;
15.1. Aşağıdaki Bölüm A Madde 15.2 ve 15.3'te belirtilenler dışında, bu Sözleşme, yasalar çatışması ilkelerine atıfta bulunulmadan veya bu ilkelere başvurulmadan, Yazılımı edindiğiniz ülke veya bölge için aşağıda belirtilen yasalara tabi olacak ve bu yasalara göre yorumlanacaktır:
a. Rusya. Yazılımı Rusya'da aldıysanız, Rusya Federasyonu yasaları.
b. Amerika Birleşik Devletleri, Porto Riko, Amerikan Samoası, Guam ve ABD Virjin Adaları. Yazılımı Amerika Birleşik Devletleri, Porto Riko, Amerikan Samoası, Guam veya ABD Virgin Adaları'nda edindiyseniz, Massachusetts Eyaleti'nin yasaları, ancak yaşadığınız yerdeki ABD eyaletinin yasalarının hak taleplerini yönetmesi şartıyla devlet tüketici koruması, haksız rekabet veya benzer yasalar kapsamında. Yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, Hak Sahibi ve siz, jüri tarafından herhangi bir yargılama hakkından feragat etmeyi açıkça kabul edersiniz.
c. Kanada. Yazılımı Kanada'da aldıysanız, Ontario Eyaleti yasaları.
d. Meksika. Yazılımı Meksika'da aldıysanız, Meksika Cumhuriyeti federal yasaları.
e. Avrupa Birliği (AB). Yazılımı bir AB üye ülkesinden aldıysanız, Almanya yasaları.
f. Avustralya. Yazılımı Avustralya'da aldıysanız, lisansı aldığınız Eyalet veya Bölge yasaları.
g. Hong Kong Özel İdari Bölgesi (SAR) ve Makao ÖİB. Yazılımı Hong Kong ÖİB veya Makao ÖİB'de aldıysanız, Hong Kong ÖİB yasaları.
h. Tayvan. Yazılımı Tayvan'da aldıysanız, Tayvan yasaları.
ben. Japonya. Yazılımı Japonya'da aldıysanız, Japonya yasaları.
j. Başka Herhangi Bir Ülke veya Bölge. Yazılımı başka bir ülkede edinmeyi seçerseniz, satın alma işleminin gerçekleştiği ülkenin maddi kanunları geçerli olacaktır.
15.2. Yukarıdakilere bakılmaksızın, bu Anlaşmanın uygulandığı veya yorumlandığı herhangi bir ülkenin veya bölgenin zorunlu kanunları veya kamu politikası burada belirtilen kanunun uygulanmasını yasaklıyorsa, bunun yerine söz konusu ülke veya bölgenin kanunları, bunun gerektirdiği ölçüde geçerli olacaktır. zorunlu kanunlar veya kamu politikası. Benzer şekilde, bireysel bir tüketiciyseniz, Bölüm A Madde 15.1'in hükümleri, ikamet ettiğiniz ülkede o ülkenin yasalarına göre işlem yapmak zorunda olabileceğiniz herhangi bir zorunlu hakkı etkilemeyecektir.
15.3. Bu Sözleşme, uygulaması açıkça hariç tutulan Birleşmiş Milletler Uluslararası Mal Satışına İlişkin Sözleşmeler Konvansiyonu'na tabi olmayacaktır.
15.4. Son Kullanıcı, ürünle ilgili herhangi bir sorun olması durumunda yalnızca Hak Sahibi veya ortaklarıyla doğrudan iletişime geçmekten sorumludur.

Hmmm alıp deneyimleyen yok sanırım. Ben şu an kullandığımı Almanya Amazon'dan alıp Belçika'da kullanıyorum ama sonuçta AB tek ülke gibi birçok konuda. Şansımı bir deniyeyim bakalım olmazsa sağlık olsun. Cevaplar için teşekkürler.

Bölgesel kısıtlamalar

Bölgesel kısıtlamalar

Sağlık olsun ne yapalım, ucuz diye niyetlenmiştim ama yine Amazon'dan alacağım mecburen.

Geri
Yukarı