Kaspersky işlenmedi ne demek?

Mert İbrahim

Decapat
Daha fazla  
Bu işlenmedi denen şey engellenemedi mi demektir? Yanında da yetkilendirilmemiş yazılım indirme olasılığı diyor. Sarı ünlemli uyarıda korkuyorum yardım bu ne demektir virüs müdür?

1613541637424.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Chrome'un SSL sertifikası ile alakalı gibi görünüyor, virüs değil sanırım.
hayır Sarı ünlemli İşaretten bahsediyorum
Yetkilendirilmemiş yazılım büyük ihtimalle sisteme girmek için izin istiyor olabilir. Aşağıda web virüsü yazıyor zaten.
sarı ünlemli işaretten bahsediyorum onun yukarısındaki?

Bu işlenmedi denen şey engellenemedi mi demektir? Yanında da yetkilendirilmemiş yazılım indirme olasılığı diyor. Sarı ünlemli uyarıda korkuyorum yardım bu ne demektir virüs müdür?

Eki Görüntüle 883202
Chrome'da dolaşırken girdiğin bi sitede web antivirüsü bulmuş.Site adı da ''Ad'' ın altında yazıyor zaten.Önemli bir şey yok :) Kaspersky sisteme kolay kolay virüs sokmaz... Çok endişeleniyorsanız Malwarebytes indirip taratın:
Malwarebytes Download - Free Virus Scan & Virus Protection Tool
Adw Cleaner ile de taratmanızı kesinlikle öneririm:
AdwCleaner - Free Adware Cleaner & Removal Tool

Chrome'da dolaşırken girdiğin bi sitede web antivirüsü bulmuş.Site adı da ''Ad'' ın altında yazıyor zaten.Önemli bir şey yok :) Kaspersky sisteme kolay kolay virüs sokmaz... Çok endişeleniyorsanız Malwarebytes indirip taratın:
Malwarebytes Download - Free Virus Scan & Virus Protection Tool
Adw Cleaner ile de taratmanızı kesinlikle öneririm:
AdwCleaner - Free Adware Cleaner & Removal Tool
Merhaba Demek İstediğim Kırmızı Uyarı işareti değil Sarı uyarı var yukarısında ondan bahsediyorum ??
sizce ne olabilir
Merhaba Demek İstediğim Kırmızı Uyarı işareti değil Sarı uyarı var yukarısında ondan bahsediyorum?

Yeni konular

Geri
Yukarı