Kaspersky iyi mi?

clash royale

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu sıralar bilgisayarda önemli işerim oluyor ve bundan dolayı Kaspersky anti virüs satın aldım. Gerçekten denildiği kadar etkili ve iyi mi? Daha iyi olarak tavsiye vereceğiniz varsa onu da yazabilirsiniz. Benim için önemli olan bilgisayarımı koruması parası değil.

Diğer antivirüslerde olmayan uygulamanın donmasını önleyen ve gerçek zamanlı koruma kapalı olsa bile virüsleri tetikleyebiliyor bir zamanlar kullanıyordum kardeşim yavaşlatıyor diye silmiş ve virüs yedim.

Bu sıralar bilgisayarda önemli işerim oluyor ve bundan dolayı Kaspersky anti virüs satın aldım. Gerçekten denildiği kadar etkili ve iyi mi? Daha iyi olarak tavsiye vereceğiniz varsa onu da yazabilirsiniz. Benim için önemli olan bilgisayarımı koruması parası değil.

En iyi antivirüs o dur.
Ama RAM'i elekten geçiriyor... 🤣

2023 Anti Virüsler listesi:
Kaspersky - Güncel veritabanı ile en derindeki virüsleri algılayabiliyor.
Malwarebytes - Güncel veritabanı ile en derindeki virüsleri algılayabiliyor.
ESET - İnternette çok iyi güvenlik sağlar özellikle RAT'a karşı korur - Dosyayı indirdiğin gibi tarar ve virüs ise hemen siler. - Bilinmedik .exe dosyalarını Smart Security kullanıyorsan kendi VirusLab'ine gönderir ve tarar.
EmsiSoft - Virüs temizlemede gayet performanslı bir program.
BitDefender - İnternet güvenliği - Ve virüslere karşı üst düzey koruma - Ancak çok sistem belleğinden tüketebilir.
Windows Defender - Microsoft tarafından önerilen üst düzey koruma sağlayan program.
McAfee - İnternet güvenliği ve Firewall'ı çok güzel.
Norton - İnternet güvenliği ve Firewall'ı çok güzel.
AVG - İnternet güvenliği - Tam tarama derin.
Avast - İnternet güvenliği - Tam tarama derin.

Virüs temizleme programları:
HitmanPro - Güvenli modda taramada gayet iyidir, ve bazı anti virüslerin bulamadığı virüsleri bulur.
IOBit - Tarama programı.

Geri
Yukarı