Kaspersky iyi mi?

Norton daha iyi ve daha ucuz.
Ücretsiz en iyileri ise Avast.
Bir arkadaş virüs testi yapmıştı, o verilere göre konuşuyorum.
Umarım Kaspersky fanboyları dislike atmak yerine şu konuya bakarlar.

Umarım Kaspersky fanboyları dislike atmak yerine şu konuya bakarlar.
Avast mı iyi? Arkadaşım biz antivirüsleri sadece tespit oranlarına göre iyi olup olmadıklarını seçmiyoruz.
ATP gibi diğer testlerine bakarak seçiyoruz Advanced Threat Protection testlerinde en kötülerinden biri Avast!.

Ayrıca reaktif koruması leş gibi yani baya leş. Sezgisel tespiti de kötü.

Ayrıca attığın konuda BitDefender Avast’ı geçmiş ve Bitdefender’ın da free sürümü var.🙃 Burada Avast’ı önererek fanboyluğu sen yapmış olmuyor musun?

Son olarak senin mantığına göre Comodo en iyi antivirüs çünkü 1399 virüsün hepsini engellemiş.

Ha bir de Norton ilk önce kendilerine güvenip ATP testlerine katılsın sonra konuşuruz Norton iyi mi kötü mü diye.

Avast mı iyi? Arkadaşım biz antivirüsleri sadece tespit oranlarına göre iyi olup olmadıklarını seçmiyoruz.
ATP gibi diğer testlerine bakarak seçiyoruz Advanced Threat Protection testlerinde en kötülerinden biri Avast!.

Ayrıca reaktif koruması leş gibi yani baya leş. Sezgisel tespiti de kötü.

Ayrıca attığın konuda BitDefender Avast’ı geçmiş ve Bitdefender’ın da free sürümü var.🙃
Son olarak senin mantığına göre Comodo en iyi antivirüs çünkü 1399 virüsün hepsini engellemiş.
Ben en iyi Avast demedim, Kaspersky babanızın malı mı da bu kadar savunuyorsunuz? BitDefender'ın ücretli sürümü baz alındı testte. Kullanmasını bilene Comodo'nun iyi olduğu doğrudur. @Dr. Wells hocam daha iyi açıklayacaktır.

Ben en iyi Avast demedim, Kaspersky babanızın malı mı da bu kadar savunuyorsunuz? BitDefender'ın ücretli sürümü baz alındı testte. Kullanmasını bilene Comodo'nun iyi olduğu doğrudur. @Dr. Wells hocam daha iyi açıklayacaktır.
Ücretli ile free sürümü arasında veritabanı olarak fark yok. Sadece güvenlik duvarı gibi özelliklerden yoksun BitDefender Free sürümünde.

Comodo kullandım zamanında ve Opera’ı engelliyordu. Bildiğin Opera’nın klasörünü tarattığımda tehdit bulup açmamı engelliyordu.

Ayrıca yazmışsın ki ben “Avast en iyisi demedim” e bune o zaman?

Dosya Ekleri

• IMG_1224.jpeg
    IMG_1224.jpeg
    191,1 KB · Görüntüleme: 38

Geri
Yukarı