Kaspersky iyi mi?

Avast mı iyi? Arkadaşım biz antivirüsleri sadece tespit oranlarına göre iyi olup olmadıklarını seçmiyoruz.
ATP gibi diğer testlerine bakarak seçiyoruz Advanced Threat Protection testlerinde en kötülerinden biri Avast!.

Ayrıca reaktif koruması leş gibi yani baya leş. Sezgisel tespiti de kötü.

Ayrıca attığın konuda BitDefender Avast’ı geçmiş ve Bitdefender’ın da free sürümü var.🙃 Burada Avast’ı önererek fanboyluğu sen yapmış olmuyor musun?

Son olarak senin mantığına göre Comodo en iyi antivirüs çünkü 1399 virüsün hepsini engellemiş.

Ha bir de Norton ilk önce kendilerine güvenip ATP testlerine katılsın sonra konuşuruz Norton iyi mi kötü mü diye.
İlgili virüslerin veri tabanlarında virüs olarak kayıtlı olup olmaması da önemli tabii. Bu noktada büyük bağımsız test kuruluşlarının testlerini dikkate almak daha doğru olur.

En iyilerden biri bana sorarsanız en iyisi.

Onu free sürüm için dedim. Defender bile Kaspersky free'den daha iyidir.
Ney??? Abartmayalim hocam.

Comodo kullandım zamanında ve Opera’ı engelliyordu. Bildiğin Opera’nın klasörünü tarattığımda tehdit bulup açmamı engelliyordu.
Olabilir oyle seyler agresif antivirus.

Ayrıca yazmışsın ki ben “Avast en iyisi demedim” e bune o zaman?
@Kerim Demirkaynak 5142 virus ile antivirus gercek zamanli koruma testi

Yeni test geldi hocam bu teste gore en iyi ucretsiz antiivirus Bitdefender.

Son olarak senin mantığına göre Comodo en iyi antivirüs çünkü 1399 virüsün hepsini engellemiş.

Ha bir de Norton ilk önce kendilerine güvenip ATP testlerine katılsın sonra konuşuruz Norton iyi mi kötü mü diye.
Evet Comodo sezgisel olarak en iyisi (Kullanmayi bilirseniz) Belki diger antivirusler gibi degil ama Comodo'da kotu o zaman testlere alinmiyor diye? Burada bildiginiz Norton'a cop dediniz.

Fanboy hocam bunlar, sabahtan beri yazıyorum tek yaptıkları dislike atmak.
Aynen aynen. Defender daha iyi kaspersky'dan aynen. Defender önce gitsin adam akıllı kendini korusun.

Geri
Yukarı