Kaspersky iyi mi?

ATP 2023 yılında bunu anlaman lazım. Ben sana 2024 sonucu atıyorum ama sen Kaspersky fanboyluğu yapıp 1 test ile sürekli o iyi deyip duruyorsun.
Diğer tüm ATP testlerinde de kötüydü. Sadece 1 test mi? Adamlar yıllardır sonuncu. Dediğim gibi sadece tespit oranı önemli olsaydı Windows Defender en iyi antivirüslerden olurdu.

Ben güvenmemezlik yapmıyorum. 1 tane solucan virüsü kaçırmış ve sizin kafanıza takılmış olabilir diyorum tüm antivirüsler kaçırabilir diyorum.

Ve biz en iyi antivirüsü sadece tespit seviyesine göre seçmiyoruz diyorum.
Öyle bir virüs kaçmaz hocam, virüsü algılayamıyor virüs sistemin içine bile girmiş. Büyük bir sorun bu.

Bitdefender, Avast, Avira
Ben değil sonuçlar diyor, bu sene için geçerli sonradan değişir falan bilemem.
Gerçek dünya koruması testinde Kaspersky: %100 koruma oranına sahip ve bunu 0 yanlış alarm ile yapmayı başarmış. Niye geride görüyorsunuz anlam veremiyorum.
Kötü amaçlı yazılım koruma testinde kaspersky yine çok iyi bir orana sahip ve yanlış alarm oranı da çok iyi. Kaspersky %99.9- 3FP, Avast %99.95 10 FP. Bence kaspersky daha iyi. Çünkü Avast'ın FP oranı tespit oranının yükselmesinde bir miktar rol oynuyor.

2024 de de ATP yapıldı. Sadece 1 test mi? Adamlar yıllardır sonuncu. Dediğim gibi sadece tespit oranı önemli olsaydı Windows Defender en iyi antivirüslerden olurdu.
Zaten en iyi Anti-virüslerden biri. Bu sene yapılan testlerde Kaspersky'dan iyiler. Gidip bana eski testleri atmayın var ise yeni testlerin ver diyeyim iyiymiş.

Gerçek dünya koruması testinde Kaspersky: %100 koruma oranına sahip ve bunu 0 yanlış alarm ile yapmayı başarmış. Niye geride görüyorsunuz anlam veremiyorum.
Kötü amaçlı yazılım koruma testinde kaspersky yine çok iyi bir orana sahip ve yanlış alarm oranı da çok iyi. Kaspersky %99.9- 3FP, Avast %99.95 10 FP. Bence kaspersky daha iyi. Çünkü Avast'ın FP oranı tespit oranının yükselmesinde bir miktar rol oynuyor.
İyi bir sonuç değil Online detection rate'de pek iyi değil. Ben size kötü demiyorum sadece Kaspersky en iyisi değil diyorum.
Offline Detection Rate:
Kaspersky71.1%

Son düzenleme:
Zaten en iyi Anti-virüslerden biri. Bu sene yapılan testlerde Kaspersky'dan iyiler. Gidip bana eski testleri atmayın var ise yeni testlerin ver diyeyim iyiymiş.
Eski tüm testleri kötü ve ürünlerine 1 yıldır büyük güncelleme gelmedi zaten. Milyar dolarlık Kaspersky ile 3-4 milyon dolarlık şirket rekabet edemez bence.

Sen Avira-Dedender ikilisiyle devam et.

Eski tüm testleri kötü ve ürünlerine 1 yıldır büyük güncelleme gelmedi zaten. Milyar dolarlık Kaspersky ile 3-4 milyon dolarlık şirket rekabet edemez bence.
Bakın her sene AV'ler farklı sonuçlar verir. Değişip değişmemesi beni ilgilendirmiyor.
Bu arada Anti-virüs yüzünden birbirlerimizi kırmayalım, gerek yok...

İyi bir sonuç değil Online detection rate'de pek iyi değil. Ben size kötü demiyorum sadece Kaspersky en iyisi değil diyorum.
Kaspersky71.1%
Yanlış veri vermeyin. %71.1 çevrimdışı tespit oranı. %91.8 çevrimiçi tespit oranı.

Bu sonuçlar Mart ayına ait zaten. Önümüzdeki aylarda değişkenlik gösterecektir.

Sen Avira-Dedender ikilisiyle devam et de bu kafayla zor.
Ben "Defender" ile devam ederim. Avast kullanıyorum ama.
Yanlış veri vermeyin. %71.1 çevrimdışı tespit oranı. %91.8 çevrimiçi tespit oranı.
Biliyorum zaten sadece söylemedim Offline olduğunu.

Kaspersky71.1%

Geri
Yukarı