Kaspersky iyi mi?

Kaspersky ve Bitdefender’ı bu konuda tek geçerim. Youtube’da testleri takip ediyorsanız görmüşsünüzdür.
Bu konu da nereden nereye vardı adam basit antivirüs sormuştu sadece.
Bu arada en hızlı tepki vereni Kaspersky olabilir.

Engellemisti zaten BitDefender.

Bu arada Kaspersky yeni motora falan gecti demissiniz, Ne yeni motoru? Gozlemledigim kadariyla temizleme yontemi bile degisiklik gostermedi.
Yeni nesil ürünler geldikten sonra antivirüs korumasında biraz gerileme görüldü. Temizleme ve silme işlemlerinde pek bir değişiklik yok.

Engellemisti zaten BitDefender.

Bu arada Kaspersky yeni motora falan gecti demissiniz, Ne yeni motoru? Gozlemledigim kadariyla temizleme yontemi bile degisiklik gostermedi.
Motorla yöntem farklı.
Şöyle düşünün Malwarebytes Katana motoru kullanıyor ve gerçek zamanlı koruması falan genel olarak tırt yani diğer antivirüsler varken tercih edilmez Heh işte aslında bu motorun tırtlığı oluyor. Hızlı tepki veremiyor ve engellemekte kötü. Kaspersky da geçtiğimiz 1-2 sene önce hem yeni tasarıma hemde yeni motora geçtiler.

Motorla yöntem farklı.
Şöyle düşünün Malwarebytes Katana motoru kullanıyor ve gerçek zamanlı koruması falan genel olarak tırt yani diğer antivirüsler varken tercih edilmez Heh işte aslında bu motorun tırtlığı oluyor. Hızlı tepki veremiyor ve engellemekte kötü. Kaspersky da geçtiğimiz 1-2 sene önce hem yeni tasarıma hemde yeni motora geçtiler.
İleride düzeltirler diye umuyorum.

Anladim. Comodo da bu arada yeni tema yapti isteyen bakabilir.
Evet cidden gördüm aşırı iyi olmuş o kaç yıllık sade temayı bırakmışlar. Baya modern bir şey olmuş hatta BitDefender’dan iyi bence tasarımları.

Hocam bulamadım da fotoğrafı varsa atar mısınız?
1716576526673.jpeg

Geri
Yukarı