Kaspersky Kullanıcısı Foruma Ara Mı Verdi?

Hocam siz foruma ara mı verdiniz yoksa ben mi görmüyorum?
Şahsımla alakalı konu dışı sorularınızı ayrı konu açarak sorarsanız iyi olur. Bu mesajı da moderatöre raporladım, o şekilde ayrı konuya dönüştü.
Sorunuza gelirsek, cevabı biraz uzun. Okuyacaksanız anlatırım. Bilinçli olarak bıraktığım yok, ama dönem dönem işlerimin yoğunluğundan zaman ayıramayabiliyorum haliyle. :)
Ama tabii ki 1 yıl içinde sadece işlerimin yoğunluğundan dolayı ayrılmadım buradan. 1 Yıl uzun süre. Yaşadığım farklı sebepler de oldu. Bu yılın başına kadar görevlerini sürdüren 'süper gıcık' moderatörler sebebi ile de uzun süreler siteden saçma sapan banlandığım da oldu. 8 Ekim'de 1 konu açmıştım. Recep Baltaş da konuya "Enerjini hata aramak yerine sorun çözmeye ayırman daha güzel olacaktır. " yazmıştı. Ama ne çelişki ki, dönemin çok sayın moderatörü sebebi o konu gösterilerek uyarı açıklaması "tatil" olan bir hafta süreli ceza vererek yardım etmemi engelledi.
Ya da işlerimin yoğun olmadığı, internet karşısında olduğum her anda da buraya giremiyorum. Takip ettiğim YouTube kanallarının YouTube'de aktif olmadığım sürede yayınladıkları videolar artmış oluyor. Onları izliyorum.
Bir de benim sosyal medyadaki tek hesabım burası değil ki, Facebook hesabım var, Instagram hesabım var...
Bazen vaktim oralarla ilgilenmekle de geçebiliyor. Ayrıca aylar önce ev internetini de kapattırmıştık. O zamanlarda aktifliğim ondan da azalmıştı. 5-6 ay öncesine göre şu an daha aktifim.
Konularda beni görememenizin sebebini bilemem, ben siteye girmeye ve buradaki aktivitelerime hala devam ediyorum. Gün içerisindeki hesap hareketlerimi, -konularda rastlaşmasak da- profil sayfamı açık tuttuğum için profil sayfamdan takip edebilir ve hala burada bulunduğumu görebilirsiniz.
Bu aralar işlerim yine yoğunlaşmaya başladı. Eğer işlerime gerekli zamanlamayı ayıramazsam, buradaki etkinliklerime bir süre ara verebilir ve mola verebilirim. Buradaki geçirdiğim sürenin gerekenden fazla olduğunu ve artık kritik işlerime ayırmam gereken zamanın çok daha fazlasını buraya ayırdığımı ve bu sebepten dolayı da en kritik işlerime dahi ayırdığım zamanı oldukça azalttığımı düşünmeye başladım. Dediğim gibi, o konuyu ayarlayamazsam ondan dolayı bir süre mola verebilirim.
Bu arada soru için teşekkür ederim, cevaplamaktan memnun oldum. :)

Geri
Yukarı