Kaspersky kullanılır mı?

krst7

Picopat
Daha fazla  
Kaspersky'ı indirmek istiyordum fakat birçok kişi kurulum yaptıktan sonra klavye ve farenin çalışmadığından şikayetçi olmuş. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

3 Gündür kullanıyorum şimdilik fare veya klavyede bir sıkıntı yaşamadım.

Kaspersky'ı indirmek istiyordum fakat birçok kişi kurulum yaptıktan sonra klavye ve farenin çalışmadığından şikayetçi olmuş. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Öyle bir şey yok hocam yaklaşık 2 yıl kullandım bir sıkıntı yaşamadım (laptop) ayrıca çok büyük bir firma böyle bir sıkıntı olmaz merak etmeyin.

Çok saçma bir düşünce. Koca antivirüs klavye ve fareyi mi bozacak. Çok nadir bir sorun olmuştur ya da kaspersky ile alakasız olduğu halde ondan sanmıştır.

Öyle bir şey yok hocam yaklaşık 2 yıl kullandım bir sıkıntı yaşamadım (laptop) ayrıca çok büyük bir firma böyle bir sıkıntı olmaz merak etmeyin.

YouTube ve forumlarda bir hayli kişinin bu konudan şikayetçi olması, bilgisayara format atılması gerektiğinden bahsetmesi kafamı karıştırıdı hocam ister istemez.

Tavsiye ederim. 2. yıl içindeyim bittiğinde rahatlıkla yenileyebilirim.

kasp.jpg

1 ay önce 1 yıllık üyelik aldım çok da memnunum hiçbir sıkıntısını görmedim şu ana kadar indirebilirsiniz.

Bu arada 3 cihazımdada kullanıyorum 2 tel bir PC.

YouTube ve forumlarda bir hayli kişinin bu konudan şikayetçi olması, bilgisayara format atılması gerektiğinden bahsetmesi kafamı karıştırıdı hocam ister istemez.

Yani hocam numunelik örnekler olabilir ama sanmıyorum zaten antivirüs çok da gerekli bir şey değil eğer bilmediğiniz şeyler indirmiyorsanız Windows Defender yeterli fazlasıyla.

Arkadaşlar ücretsiz sürümünü kullanmak istiyorum korsan oyun falan indirmiyorum, bilinmeyen sitelere girmemeye dikkat ediyorum. Ücretsiz sürümü yeterli olur mu?

Hiçbir markanın ücretsiz sürümünü tavsiye etmiyorum, zaten Kaspersky'ın paralı sürümüde pahalı bir şey değil ben 1.5 senedir kullanıyorum en iyisi bana göre diğerlerine göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı