Kaspersky kurduktan sonra PC açılmıyor

Areswin69

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Dün gece PC'ye Kaspersky antivirüs kurdum Full tarama yaptırdım kendisi yeniden başlattı sistemi. Fakat sonra tekrar açılmadi. Açılış ekranı geliyor ama klavye ve mouse kullanılamıyor parolayi giremiyorum ne yapmam gerekiyor. Çözümü var mı acaba?

Ana açılış ekran görüntü resmini de bıraktım. Yardimci olursaniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20220808_090926825.jpg
    IMG_20220808_090926825.jpg
    151,4 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu videodakinin aynısını yapmıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam videoyu izledim de o kurtarma ve onarma yerine nasıl giriliyor.

Arkadaşlar güvenli mod dahil hiçbir şey çalışmıyor.maalesef hangisine tiklarsam tikliyayim parola ekranina dönüyor ve klavye ve fare kullanılamıyor

Kurtarma ekranında yer alan adımların hangisine tiklarsam karşıma bu ekran geliyor fakat fare ve klavye kitli olduğu için hamle yapılmıyor

Dosya Ekleri

• 16599592936356625329148724462047.jpg
    16599592936356625329148724462047.jpg
    133,5 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Arkadaşlar güvenli mod dahil hiçbir şey çalışmıyor. Maalesef hangisine tiklarsam tikliyayim parola ekranina dönüyor ve klavye ve fare kullanılamıyor.

Kurtarma ekranında yer alan adımların hangisine tiklarsam karşıma bu ekran geliyor fakat fare ve klavye kilitli olduğu için hamle yapılmıyor.

Benim de aynı hocam.

Arkadaşlar güvenli mod dahil hiçbir şey çalışmıyor. Maalesef hangisine tiklarsam tikliyayim parola ekranina dönüyor ve klavye ve fare kullanılamıyor

Kurtarma ekranında yer alan adımların hangisine tiklarsam karşıma bu ekran geliyor fakat fare ve klavye kilitli olduğu için hamle yapılmıyor

Bir USB'ye Windows 10 yükleyin ve oradaki kurtarma kısmından geri yükleme yapın.

Geri
Yukarı