Kaspersky Lab Tarama Sonuçları

Özgür Norton'un her dediğine inanma :) zararlı değil şüpheli olarak nitelendirmiş geri alabilirsin. Kaspersky online taramada sadece tarama yaparsın temizleme işlevi görmez. Bunlar için antivirüsler çıktı, Norton silip Kaspersky IS deneyebilirsin.

Yanlış yerlerdesin. Kaspersky Virus Removal Tool Free Download - Removal Tools Kurulumsuz Kaspersky Virus Removal Tool 'u masaüstüne indirin. Sistem Geri Yükleme noktasını kapatıp , internet bağlantısını kesin.

Bilgisayarınızı yeniden başlatırken F8 e basarak Güvenli Modda PC'yi açın. Masaüstündeki Kasp. Vir. Rem. Tool'u çalıştırın. Tüm konumların seçili olmasını sağlayıp taramaya başlayın. Tarama sonrası çıkan zararlıları temizleyin.

Kaspersky'i indirdim masa üstüne ama tıkladığımda kurulum yapıyor. Yanlış mı indirdim bilemiyorum. Verdiğiniz linkten indirdim. Sistem geri yükleme nasıl kapanıyor bulamadım.

- - - Güncellendi - - -

Özgür Norton'un her dediğine inanma :) zararlı değil şüpheli olarak nitelendirmiş geri alabilirsin. Kaspersky online taramada sadece tarama yaparsın temizleme işlevi görmez. Bunlar için antivirüsler çıktı, Norton silip Kaspersky IS deneyebilirsin.

Nortonu silip imzanızdaki Kasperski IS'yi indirip onu denicem. Teşekkürler.

Pardon kurulumludur. Güvenli moddayken kurun. Aktif koruma sağlamayan demek isteyecektim. Vu şekilde güvenli modda temizleme yaparsanız aktif zararlıların etkisinden kurtulup düzgün bir temizleme yapmış olursunuz.

Bu işlemi yaptıktan sonra Kaspersky kalsın mı? Kalsın diyorsanız hangi sıklıkla tarattırmamızı önerirsiniz? Bir de bu sistem geri yüklemeyi nasıl kapatıyoruz gidiş yolunu yazabilirmisiniz?

Bu işlemi yaptıktan sonra Kaspersky kalsın mı? Kalsın diyorsanız hangi sıklıkla tarattırmamızı önerirsiniz? Bir de bu sistem geri yüklemeyi nasıl kapatıyoruz gidiş yolunu yazabilirmisiniz?
Kaspersky IS kurdu iseniz o işlemi yapmanıza gerek yok kaspersky ile tarama yapabilirsiniz. Sistem geri yüklemeyi Bilgisayar'a sağ tıkla Özellikler-sistem koruma-Buradan Hangi disk açık yazıyor ise çift tıklayıp kapatabilirsin.

Kaspersky IS kurdu iseniz o işlemi yapmanıza gerek yok kaspersky ile tarama yapabilirsiniz. Sistem geri yüklemeyi Bilgisayar'a sağ tıkla Özellikler-sistem koruma-Buradan Hangi disk açık yazıyor ise çift tıklayıp kapatabilirsin.

Kasperskyi daha kurmadım. Şu anda kendi bilgisayarımı kullanmıyorum. Yarın kuracağım. Diğerine gerek yoksa onu siliyorum. Teşekkür ederim.

- - - Güncellendi - - -

MILLER size de teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı