Kaspersky lisans anahtarı hangi siteden alınmalı?

3 aylık ücretsiz lisansı kullandınız mı?

3 aylık ücretsiz lisansı kullandınız mı?

Evet.

Her zaman firmaların kendisinden almayı tercih ederim.
Aynen hocam ama Euro-Dolarla satıyorlar yanına yaklaşamıyoruz.

Ben buradan almayı düşünüyorum:

Güvenilir öneriler için konuyu takipteyim.

Aynen hocam ama Euro-Dolarla satıyorlar yanına yaklaşamıyoruz.

Ben buradan almayı düşünüyorum:

Güvenilir öneriler için konuyu takipteyim.
Kaspersky kendi sitesinden yeniliyorum her zaman lisansı, çok da tuzlu fiyata gelmiyordu. ESET gibi direkt dolardan hesaplamıyor, özel fiyatlandırması var diye biliyorum. Bir kontrol edin siteyi.

Ayrıca My Kaspersky hesabı açıp istediğiniz ürünün 1 aylık denemesini kurun, kurduktan sonra My Kaspersky hesabından lisansı yenilemek isterseniz ciddi miktar indirim uyguluyordu. Sitede yazan asıl fiyatın altında geliyor. İlk My Kaspersky alışverişimde bu şekilde tamamladım.

Kaspersky kendi sitesinden yeniliyorum her zaman lisansı, çok da tuzlu fiyata gelmiyordu. ESET gibi direkt dolardan hesaplamıyor, özel fiyatlandırması var diye biliyorum. Bir kontrol edin siteyi.

Ayrıca My Kaspersky hesabı açıp istediğiniz ürünün 1 aylık denemesini kurun, kurduktan sonra My Kaspersky hesabından lisansı yenilemek isterseniz ciddi miktar indirim uyguluyordu. Sitede yazan asıl fiyatın altında geliyor. İlk My Kaspersky alışverişimde bu şekilde tamamladım.
Bilmiyordum bu bilgileri teşekkürler :)
Daha 3 aylığı da yapmamıştım, önce onu yapayım sonra dediğiniz indirimleri takip edeyim.

Bilmiyordum bu bilgileri teşekkürler :)
Daha 3 aylığı da yapmamıştım, önce onu yapayım sonra dediğiniz indirimleri takip edeyim.
Evet, o şekilde yaparsanız daha da ucuza gelir. 3 aylık deneme sonrası da çalışır muhtemelen, çalışmazsa farklı My Kaspersky hesabı ile denersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı