Kaspersky lisans kodu

Merhaba Herkese. Lutfen Yardim edin. Kaspersky Antivirus lisans kodu nasil vurulur? Benim her vurdumda max. 275 ve ya daha az sure veriyor. Ancak 365gun olmali. Elimde hep kulandim 2PC-lik 1 yillik kart var. Ancak birturlu kulanamadim. Lutfen yardim edin. Bence benim gibi bilmeyenlerde vardir.

Kaspersky.JPEG

Son düzenleyen: Moderatör:
Programa lisans konudunuz gireceksiniz ve verdiği süre kadar kullanacaksınız. Elinizde 365 günlük bir lisans var ama bunu girdiğinizde 275 gün veriyorsa o zaman Kaspersky ile iletişime geçeceksiniz.

Son düzenleme:
Recep kardeşim sorun benim vurdum lisans kartinda veya Kasperskide değil. Nerdese ben duzgun kulanabilmedigim icindir. Sizlerden kimse Lisans sifresini kulanip da 365gunu alan oldu mu ve nasil sifreyi vurdunuz? Ben nerede hata yapiyorum da o yuzden 275 gun ve dahada az aliyorum.

Recep abim. Lisans kartini DNS KOMPUTERS magazalar hebekesinden. Şu magaza Azerbaycan'da teknoloji magazalarindan en iyisi ve resmi. Yani bakkal degil. Herkes de su magazadan alır. Yani toptan satis magazasi.

THE_MILLER kastim su: lisansi neden 365 gunu alamıyorum. Ben nerede yanlışlık ettim, 365 günü alamıyorum?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı