Kaspersky lisansım bitince hangi AV kullanılmalı?

FreeBSD
NetBSD
OpenBSD

Arch Linux
Slackware
Gentoo

Gerisi çöptür.
Yok sağol. Windows 10 ve Mint Cinnamon ile mutluyum.
Oyun PC'de oynanmaz dostum. Konsol rahatlığı ve stabilitesini sağlayamazsın. Oyun diyorsan her şekilde konsol tavsiye ederim.
Herkeste konsol mu var hocam? Ayrıca gayet de PC'de oynanır. En büyük oyuncu topluluğu, en çok içerik PC için var oyun oynanmaz diyorsun hocam.

Yok sağol. Windows 10 ve Mint Cinnamon ile mutluyum.

Herkeste konsol mu var hocam? Ayrıca gayet de PC'de oynanır. En büyük oyuncu topluluğu, en çok içerik PC için var oyun oynanmaz diyorsun hocam.

Mint mutlu etmez. Fazla şişkin. Bloatware çok. Linux sadece birkaç dağıtım olarak başarılı sayılır. BSD'lerden daha iyi değil ama Arch, Gentoo ve Slackware idare eder. Ubuntu ve Ubuntumsu dağıtımlar çöplükte Windowsla yarışır.

Mint mutlu etmez. Fazla şişkin. Bloatware çok. Linux sadece birkaç dağıtım olarak başarılı sayılır. BSD'lerden daha iyi değil ama Arch, Gentoo ve Slackware idare eder. Ubuntu ve Ubuntumsu dağıtımlar çöplükte Windowsla yarışır.
Hocam size göre düzgün işletim sistemi yok ki.

FreeBSD
NetBSD
OpenBSD

Arch Linux
Slackware
Gentoo

Gerisi çöptür.
Gerisinin neden çöp olduğunu anlatabilir misiniz? Ama lütfen, bunların dışında kalan tüm işletim sistemlerini istiyorum. Madem ki bu kadar biliyorsunuz? Teker teker açıklayın o zaman.
Oyun PC'de oynanmaz dostum. Konsol rahatlığı ve stabilitesini sağlayamazsın. Oyun diyorsan her şekilde konsol tavsiye ederim.
Konsoldaki aim kabiliyetinizi görmek isterim. :D

Geri
Yukarı