Kaspersky lisansım bitince hangi AV kullanılmalı?

Gerisinin neden çöp olduğunu anlatabilir misiniz? Ama lütfen, bunların dışında kalan tüm işletim sistemlerini istiyorum. Madem ki bu kadar biliyorsunuz? Teker teker açıklayın o zaman.

Konsoldaki aim kabiliyetinizi görmek isterim. :D

Online oyunda herkes Gamepad kullandığı için eşitlik sağlanıyor. Problem olmuyor

Anlatmak çok uzun sürer. Özetinden bile uzun makale çıkar.

Online oyunda herkes Gamepad kullandığı için eşitlik sağlanıyor. Problem olmuyor.
Cross-Play?
Anlatmak çok uzun sürer. Özetinden bile uzun makale çıkar.
Demek istediğim de o ya. İşletim sistemleri devasa bir konu, hakkında bilimsel makaleler ve kitaplar döşenmiş yıllarca.
Siz nasıl bu kadar çalışmanın üzerine "Şu-şu-şu ve şu, heh geri kalanı çöp." diyebiliyorsunuz onu merak ediyorum.

Cross-Play?

Demek istediğim de o ya. İşletim sistemleri devasa bir konu, hakkında bilimsel makaleler ve kitaplar döşenmiş yıllarca.
Siz nasıl bu kadar çalışmanın üzerine "Şu-şu-şu ve şu, heh geri kalanı çöp." diyebiliyorsunuz onu merak ediyorum.

Yazılım geliştiriciliği, çeşitli dillerde uzmanlık ve yılların deneyimi diyelim. Fakat burada anlatamam buna keyfim yok. Çok uzun yazmam lazım anlayan da çok çıkmaz degmez.

Yazılım geliştiriciliği, çeşitli dillerde uzmanlık ve yılların deneyimi diyelim. Fakat burada anlatamam buna keyfim yok. Çok uzun yazmam lazım anlayan da çok çıkmaz degmez.
Makaleleri de manavlar yazmıyor. Veya kitap çıkaran, işletim sistemi/dağıtım projeleri yöneten/katılanlar da kasap değil, belirteyim. Yazmak isterseniz de memnuniyetle okuruz, buyrun yazın.

Hocam demeye çalıştığım şu, ben de genellikle belirttiğiniz sistemleri tercih ediyorum.
Fakat geri kalanına "çöp" demeyi de uygun bulmuyorum.

Makaleleri de manavlar yazmıyor. Veya kitap çıkaran, işletim sistemi/dağıtım projeleri yöneten/katılanlar da kasap değil, belirteyim. Yazmak isterseniz de memnuniyetle okuruz, buyurun yazın.

Umarım keyifli ve daha enerjik olduğum bir gün ve daha uygun bir saatte yazarım belki. Yazım, Linux cekirdeği üzerine oluşturulmuş dağıtımların bazı olumsuz yanları ve Windows'un hatalı temeli üzerine olabilir.

Geri
Yukarı