Çözüldü Kaspersky matriq adlı sitede virüs buldu uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben Amazon Prime hesabımı güncelleyecektim. Bu nedenden ötürü Prime sayfasına girdim ve ardından bu hatayı buldu. Daha sonrasında bir kez daha denedim ve yine oldu, bunun Amazon ile ne alakası var sistemde virüs var mıdır? Neler yapmam gerekir?

1626477949397.png

Not: Telefondan siteye girmeye çalıştım bir şey çıkmadı.
bastığım gibi bu hatayı alıyorum
1626480139644.png

Dosya Ekleri

• 1626477929901.png
    1626477929901.png
    43,2 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:
Çözüm
Hocam açıkçası pek bir bilgim yok o yüzden hatam varsa düzeltirseniz mutlu olurum. Hocam mesela reklam engelleyici kullanabilirsininiz, Google ayarlar gizlilik ile veri geçmişini silebilirsiniz ya da AdwCleaner ile bir tarama gerçekleştirebilirsiniz.

AdwCleaner ile temizledim ancak bir şey çıkmadı ilginç bir durum.

Sistemi tam tarama yapıp. Tarayıcı geçmişini temizleyin düzgünce. Devam ediyorsa Kaspersky teknik desteğe bildirin. Önemli bir site olduğundan dikkat edilmesi lazım.
SSL sertifikanız veya Windows güvenlik güncellemeniz güncel olamayabilir. Tarayıcı güncel olmayabilir kontrol edin.

Hocam açıkçası pek bir bilgim yok o yüzden hatam varsa düzeltirseniz mutlu olurum. Hocam mesela reklam engelleyici kullanabilirsininiz, Google ayarlar gizlilik ile veri geçmişini silebilirsiniz ya da AdwCleaner ile bir tarama gerçekleştirebilirsiniz.

Arkadaşlar sorunu çözdüm, Prime party eklentisi yüzünden veriyormuş bu hatayı hemen kaldırdım.
ne zaman bassam açılıyor. yapabileceğim bir şey yok mu ?
Hocam açıkcası pek bir bilgim yok o yüzden hatam varsa düzeltirseniz mutlu olurum. Hocam mesela reklam engelleyici kullanabilirsininiz, google ayarlar gizlilik ile veri geçmişini silebilirsiniz ya da adwcleaner ile bir tarama gerçekleştirebilirsiniz.

Sistemi tam tarama yapıp. Tarayıcı geçmişini temizleyin düzgünce. Devam ediyorsa Kaspersky teknik desteğe bildirin. Önemli bir site olduğundan dikkat edilmesi lazım.
SSL sertifikanız veya Windows güvenlik güncellemeniz güncel olamayabilir. Tarayıcı güncel olmayabilir kontrol edin.

AdwCleaner ile temizledim ancak bir şey çıkmadı ilginç bir durum.

Arkadaşlar sorunu çözdüm, Prime party eklentisi yüzünden veriyormuş bu hatayı hemen kaldırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı