Kaspersky .NET Framework başlatılamadı hatası

omwr.ptx

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1660 Super
16 GB Ram
Intel Core i5-4460
Meslek
Öğrenci
Kaspersky'ı başlatamıyorum. Silip tekrar yükledim olmadı. .NET 7 de yükledim, değişen bir şey yok. İlk defa karşılaşıyorum. Çözümü nedir?

1678567971554.png

Hocam olmadı, adım adım anlatsanız belki ben yanlış yapmışımdır.
Download Microsoft .NET Framework Repair Tool from Official Microsoft Download Center Buradan Microsoft .NET Framework Repair Tool'u indirin ve çalıştırın. İşlemler bitince bilgisayarınızı yeniden başlatın ve tekrar Kaspersky'ı tekrar yüklemeyi deneyin.

Eğer bu şekilde olmazsa Download Windows 10 buradan 22H2 güncellemesini indirin ve yükleyin. Bu işlemden sonra da yine Kaspersky'ı tekrar yüklemeyi deneyin.

Download Microsoft .NET Framework Repair Tool from Official Microsoft Download Center Buradan Microsoft .NET Framework Repair Tool'u indirin ve çalıştırın. İşlemler bitince bilgisayarınızı yeniden başlatın ve tekrar Kaspersky'ı tekrar yüklemeyi deneyin.

Eğer bu şekilde olmazsa Download Windows 10 buradan 22H2 güncellemesini indirin ve yükleyin. Bu işlemden sonra da yine Kaspersky'ı tekrar yüklemeyi deneyin.
Hocam şu an Kaspersky tekrar iniyor, Tool'u kullandıktan sonra şöyle bir rar gelecek mi?
1678622950854.png

Aynı soruna sahibim. Birkaç gündür böyle ve sorunu çözemedim. Evde başka bir PC de var ona yüklediğimde böyle bir sorunla karşılaşmadım. Kendi bilgisayarıma yüklediğimde bir türlü .Net Framework hatasından dolayı çalışmıyor.

Geri
Yukarı