Çözüldü Kaspersky Plus üyelik satın alımı sonrası gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Xehanort

Hectopat
- Evet arkadaşlar üyelik sonrası aşağıdaki alana yönlendirildim, e-posta adresi benim üye olduğum e-posta adresi değil. Kaspersky'ın kendi web sitesi üzerinden sipariş verdim. Aşağıdaki adımları takip etmek dışında yapmam gereken herhangi bir şey var mı?

Kod:
********** Numaralı siparişiniz için teşekkür ederiz.
Kaspersky çözümünüzü kurmak çok kolaydır
1. [email protected] e-posta adresinizi kontrol edin
Size iki e-posta gönderdik: Sipariş makbuzu ve aboneliğinizi kurmayla ilgili yönergeler. [email protected] yanlış bir e-posta adresiyse Müşteri Desteği ile iletişime geçin.
2. my Kaspersky hesabınızı ziyaret edin
Yönergelerin olduğu e-postadan my Kaspersky'ye git seçeneğine tıklayın ve hesabınız yoksa hesabınızı oluşturmayı tamamlayın. Bir hesabınız varsa aboneliğinize erişebilmeniz için oturum açmanız istenecektir.
3. uygulamalarınızı indirip yükleyin
Artık indirmelerinize ve abonelik yönetiminize erişebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Gözükmüyor ne yazık ki... Email attım bakalım ne dönüş yapacaklar, sonuçta dekont bende, benim endişem taklit bir web adresine kredi kartı bilgilerimi kaptırmış olmak, 30.000 TL limitli bir karttan işlem yaptım ilk önce ve onaylanmadı, ikinci olarak başka bir karttan işlem yaptım, bu sefer de [email protected] saçmalığı ile muhatap oldum. 132 TL hesaptan çekim yapılmış, provizyonda gözüküyor. İlk işlem yaptığım kartın hesap hareketlerinde hiçbir şey gözükmüyor yurt içi ve yurt-dışı işlemlere kapattım hemen, sadece elden ödeme yapılabiliyor. Gece gece canım sıkıldı...

Edit: Arkadaşlar, sorun tamamı ile çözüldü, Kaspersky müşteri hizmetlerine sabah saatlerinde ulaşarak 10 dakika içinde problemi çözmeyi başardık kendilerine teşekkür ediyorum.
Hesaba giriş yaptığınız zaman bu şekilde gözükmüyor mu?
1691698159894.png

Gözükmüyor ne yazık ki... Email attım bakalım ne dönüş yapacaklar, sonuçta dekont bende, benim endişem taklit bir web adresine kredi kartı bilgilerimi kaptırmış olmak, 30.000 TL limitli bir karttan işlem yaptım ilk önce ve onaylanmadı, ikinci olarak başka bir karttan işlem yaptım, bu sefer de [email protected] saçmalığı ile muhatap oldum. 132 TL hesaptan çekim yapılmış, provizyonda gözüküyor. İlk işlem yaptığım kartın hesap hareketlerinde hiçbir şey gözükmüyor yurt içi ve yurt-dışı işlemlere kapattım hemen, sadece elden ödeme yapılabiliyor. Gece gece canım sıkıldı...

Edit: Arkadaşlar, sorun tamamı ile çözüldü, Kaspersky müşteri hizmetlerine sabah saatlerinde ulaşarak 10 dakika içinde problemi çözmeyi başardık kendilerine teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı