Kaspersky Premium alınır mı?

Daha fazla  
Kaspersky Premium kullanan varsa;

Telefondaki reklamları engelleyebiliyor mu?

2FA koruması var mı? Her hesabı ekleyebilir miyim?

Türkiye için müşteri hizmetleri var mı?

Dosya saklamak için güvenli bulut sistemi var mı?

Veya bu dördüne sahip bir Anti-Virüs yazılımı öneriniz varsa onlara da açığım. Kaspersky standart sürümü ücretsiz deneme ile kullandım bunlardan hiçbiri yoktu fakat premium ucu açık bir şekilde buna yakın şeyler yazmış, kullanan varsa ona göre alacağım.

Teşekkür ederim simdiden.

Son düzenleme:
Telefon için Kaspersky Premium kullanıyorum, herhangi bir reklam engelleme özelliğine rastlamadım. 2FA mevcut. Müşteri temsilcisi konusundan emin değilim ama bulut sistemi yok. Sadece parola yöneticisi gibi özellikleri var. Tarama konusunda çok güvenilir bir antivirüs ve eğer kullanıyorsanız VPN hizmeti de oldukça stabil ve hızlı. Tüm özellikler kısmının olduğu sayfayı ss olarak bırakıyorum:

Screenshot_2024-02-27-00-56-30-892_com.kms.free.jpg

90 gunluk kod paylasilmis sitede onu denediniz mi?

Premium kodu mu? Denemedim, görmedim onu.

Telefon için Kaspersky Premium kullanıyorum, herhangi bir reklam engelleme özelliğine rastlamadım. 2FA mevcut. Müşteri temsilcisi konusundan emin değilim ama bulut sistemi yok. Sadece parola yöneticisi gibi özellikleri var. Tarama konusunda çok güvenilir bir antivirüs ve eğer kullanıyorsanız VPN hizmeti de oldukça stabil ve hızlı. Tüm özellikler kısmının olduğu sayfayı SS olarak bırakıyorum:

Eki Görüntüle 2127125

İşte benim aradığım kişi sizsiniz :) Reklam engelleme özelliğinin olmamasına üzüldüm Gemini olduğunu söylüyordu ama çok ihtimal vermemiştim zaten. 2FA koruması Google Authenticator gibi kod vererek mi çalışıyor acaba? Bir de 2FA için istediğimiz hesapları örneğin Trendyol, e-Devlet, Steam gibi istediğimiz hesabı ekleyebiliyor muyuz?

İşte benim aradığım kişi sizsiniz :) Reklam engelleme özelliğinin olmamasına üzüldüm Gemini olduğunu söylüyordu ama çok ihtimal vermemiştim zaten. 2FA koruması Google Authenticator gibi kod vererek mi çalışıyor acaba? Bir de 2FA için istediğimiz hesapları örneğin Trendyol, e-Devlet, Steam gibi istediğimiz hesabı ekleyebiliyor muyuz?
2FA tamamen Google Auth gibi çalışıyor, ben tek tek denemedim ama desteklenen hesapları ekleyebilirsiniz diye düşünüyorum. Uygulama içinde o kısımda ss alma kısıtlanmış o yüzden fotoğraf atamıyorum ama şöyle bir blog var: Kaspersky Password Manager yerleşik kimlik doğrulayıcı | Kaspersky Resmi Blogu

(2FA özelliğine ana Kaspersky uygulaması üzerinden değil, Password Manager uygulamasından erişiyorsunuz.)

2FA tamamen Google Auth gibi çalışıyor, ben tek tek denemedim ama desteklenen hesapları ekleyebilirsiniz diye düşünüyorum. Uygulama içinde o kısımda ss alma kısıtlanmış o yüzden fotoğraf atamıyorum ama şöyle bir blog var: Kaspersky Password Manager yerleşik kimlik doğrulayıcı | Kaspersky Resmi Blogu

(2FA özelliğine ana Kaspersky uygulaması üzerinden değil, Password Manager uygulamasından erişiyorsunuz.)
Çok teşekkür ederim

Geri
Yukarı