Kaspersky Premium alınır mı?

tancanfume

Picopat
Daha fazla  
Kaspersky Premium fiyatı uygun geldi bayağı(1 sene 185 TL) ama lüzümsuz olduğu bilgisayarı yavaşlattığını da çok duydum. Alınır mı?

Gereksiz kullanıcının kullanımına bağlı her link her gelen mesaj ve virüslü sitelere girme bir şey olmaz cebine kalır o parada totalvirüs sitesinde taratma yaparsın.

1 aydır kullanıyorum gayet memnunum. Ne kadar Windows Defender bile yetse de hoşuma gidiyor ekstra bir koruma. VPN'i de cabası.

1703354584426.png

Kaspersky Premium fiyatı uygun geldi bayağı(1 sene 185 TL) ama lüzümsuz olduğu bilgisayarı yavaşlattığını da çok duydum. Alınır mı?
Kaspersky iyidir.free ile premium arasındaki farkı bilmiyorum ama orjinal Windows bide güncellemer yapılırsa premiuma gerek duyulmaz hata bilinçli bir kullanıcı hiç bir anti virüs yazılımına ihtiyaç duymaz .

Antivirüsleri gereksiz bulup daha sonra bilgisayarıma virüs girdi diye konu açan çok kişi var. Nereden tehdit geleceğini asla bilemezsiniz. Örneğin geçmiş yıllarda CCleaner serverına sızıp virüs entegre etmişlerdi setupa, çok bilinçli olsanız bile bazen tehditten kaçamazsınız, bu yüzden önlem almak her zaman en iyisidir.

Antivirüsleri gereksiz bulup daha sonra bilgisayarıma virüs girdi diye konu açan çok kişi var. Nereden tehdit geleceğini asla bilemezsiniz. Örneğin geçmiş yıllarda CCleaner serverına sızıp virüs entegre etmişlerdi setupa, çok bilinçli olsanız bile bazen tehditten kaçamazsınız, bu yüzden önlem almak her zaman en iyisidir.
Peki bilgisayarı yavaşlatıyormu varmıdır böyle birşey?

Gayet alınır hocam yavaşlatma durumu program detaylı bir program olduğu için çalışırken sistemi kullanıyor (genellikle eski PC'ler HDD içinde vs). Ama bu en son arayüz değiştirdikten sonra program biraz hafiflemiş eskisi kadar güçlü kullanmıyor sistemi (hemde arayüz bakımından biraz daha hoş olmuş)

Geri
Yukarı