Kaspersky Premium iyi midir?

Imparator878

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün Kaspersky Premium denemesi aldım 20 cihazlık. Premium kullanan varsa sizce iyi midir?

1667730031820.png

Merhaba. Bugün Kaspersky Premium denemesi aldım 20 cihazlık. Premium kullanan varsa sizce iyi midir?

Eki Görüntüle 1564534
Aslında antivirüs uygulamaların hemen hemen hepsi başarılı. En başarılıları arasında ise kesinlikle kaspersky var. Ama nedense ben bir türlü sevemedim. Aşırı bir şekilde benim bilgisayarı kasıyor. Eset kullanmayı tercih ediyorum. Sizde deneyin büyük ihtimalle memnun kalırsınız.

Aslında antivirüs uygulamaların hemen hemen hepsi başarılı. En başarılıları arasında ise kesinlikle kaspersky var. Ama nedense ben bir türlü sevemedim. Aşırı bir şekilde benim bilgisayarı kasıyor. Eset kullanmayı tercih ediyorum. Sizde deneyin büyük ihtimalle memnun kalırsınız.
Premium'da biraz gereksiz şeyler var ancak ben denemek istedim.

Aslında antivirüs uygulamaların hemen hemen hepsi başarılı. En başarılıları arasında ise kesinlikle Kaspersky var. Ama nedense ben bir türlü sevemedim. Aşırı bir şekilde benim bilgisayarı kasıyor. ESET kullanmayı tercih ediyorum. Sizde deneyin büyük ihtimalle memnun kalırsınız.

Eski sistemimde bende de yavaşlatmıştı ama yeni sisteme geçince bir sorun olmadı.

Beklediğim gibi oldu. Daha Türkiye'ye gelmediği için sadece İngilizce dili var.
1667730687097.png

Geri
Yukarı