Kaspersky rescue disk mi yoksa ESET rescue disk mi?

Daha fazla  
Meslek
kergit kargıcısı
Merhaba arkadaşlar ben Göktuğ, 12 yaşındayım, bir konuda kararsız kaldım. Hani bilgisayarda virüs yok ama çok ağır bir virüs girer diye önlem almak istiyorum USB flash diskime antivirüs kuracağım ISO dosyasıyla sizce Kaspersky rescue disk mi indireyim yoksa ESET rescue disk mi? İkisi de çok iyi.
Ama ben ESET'e daha yakınım ama Kaspersky'da iyi bunun hakkında bir tecrübesi olan varsa bana önerebilir mi? Teşekkürler.

USB belleğe AV kurulmaz, dediğin şey canlı sistem kullanacağın şeyi ilk olarak öğrenin sonra hangisi gerekli onu düşünürsünüz.
Hocam konuyu hortlatıyorum affola.Başka bir konuda tartışırken(Kaspersky Anti Virüs bütün virüsleri silmemesi hakkında) bir arkadaş Rufus ile flash belleğe KRD kurmamı önerdi.Siz ne önerirsiniz ?

Merhaba arkadaşlar ben Göktuğ, 12 yaşındayım, bir konuda kararsız kaldım. Hani bilgisayarda virüs yok ama çok ağır bir virüs girer diye önlem almak istiyorum USB flash diskime antivirüs kuracağım ISO dosyasıyla sizce Kaspersky rescue disk mi indireyim yoksa ESET rescue disk mi? İkisi de çok iyi.
Ama ben ESET'e daha yakınım ama Kaspersky'da iyi bunun hakkında bir tecrübesi olan varsa bana önerebilir mi? Teşekkürler.
Kaspersky Rescue Disk ve ESET SysRescue Live, bilgisayarınızda virüs, truva atı veya diğer zararlı yazılımları tespit edip temizlemek için kullanabileceğiniz iki etkili kurtarma diskidir. Her ikisi de, bilgisayarınızın işletim sisteminden bağımsız olarak çalışabilir ve bu nedenle en inatçı kötü amaçlı yazılımları bile kaldırabilir.
Kaspersky Rescue Disk ve ESET SysRescue Live arasındaki temel farklar şunlardır:
  • Kullanıcı arayüzü: Kaspersky Rescue Disk, daha kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve gezinmesi daha kolaydır. ESET SysRescue Live ise daha teknik bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • Özellikler: Kaspersky Rescue Disk, ESET SysRescue Live'dan daha fazla özellik ve araç sunar. Örneğin, Kaspersky Rescue Disk, sistem dosyalarını ve kayıt defterini onarmak için araçlar içerir. ESET SysRescue Live ise bu araçları içermez.
  • Fiyat: Kaspersky Rescue Disk ücretsizdir, ancak ESET SysRescue Live ücretli bir yazılımdır.
Hangi kurtarma diskinin sizin için daha iyi olduğunu seçerken, aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurmalısınız:
  • Kullanıcı arayüzü: Kullanıcı dostu bir arayüze sahip bir kurtarma diski mi yoksa daha teknik bir kullanıcı arayüzüne sahip bir kurtarma diski mi tercih edersiniz?
  • Özellikler: Daha fazla özellik ve araç içeren bir kurtarma diski mi yoksa daha az özellik ve araç içeren bir kurtarma diski mi tercih edersiniz?
  • Fiyat: Ücretsiz bir kurtarma diski mi yoksa ücretli bir kurtarma diski mi tercih edersiniz?
Genel olarak, Kaspersky Rescue Disk, kullanıcı dostu bir arayüze sahip ve daha fazla özellik ve araç sunan ücretsiz bir kurtarma diski olduğundan, çoğu kullanıcı için daha iyi bir seçimdir. Ancak, daha teknik bir kullanıcı arayüzüne sahip ve ücretli bir yazılım olan ESET SysRescue Live, daha gelişmiş özelliklere ihtiyaç duyan kullanıcılar için daha iyi bir seçim olabilir.
Son olarak, hangi kurtarma diskinin sizin için daha iyi olduğunu seçmek için, her iki kurtarma diskinin özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını karşılaştırmalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı