Kaspersky Security Cloud başlatılamıyor

Mujo Corhamzic

Hectopat
Yer
Novipazar, Serbia
Daha fazla  
Herkese merhaba. Kaspersky'ı açmaya çalıştığımda yükleniyor kısmı doluyor paylaştığım görseldeki gibi fakat 3-4 dk bekledikten sonra açılmadan kapanıyor. Deneme süresi bitmiş olmalı. O yüzden mi böyle oluyor yoksa başka bir sebebi olabilir mi? Tam olarak ne yapmalıyım silip başka bir versiyonunu mu indirmeliyim?

kkk.png

Hocam silin ve bedava sürümünü indirin.

Sağ altta Malwarebytes görüyorum. Onun gerçek zamanlı koruması (real time protection) açıksa o engelliyor olabilir.

Onunda deneme süresi bitti Premium değil. Free hali real time protection açıyor mudur? Manuel olarak bir şeyi açmadım çünkü nereden kontrol ediceğimi de bulamadım.

Hocam onlar çakışıyor muydu?
Avast ile çakışmıyor. Kaspersky kullanmadığımdan bilmiyorum ama çoğu kişi Kaspersky ile birlikte tarama amaçlı Malwarebytes kullandıklarını söylüyorlar. Malwarebytes'in premium sürümünde gerçek zamanlı koruma var. O açıksa Kaspersky ile çakışıyor olabilir.
Onunda deneme süresi bitti Premium değil. Free hali real time protection açıyor mudur? Manuel olarak bir şeyi açmadım çünkü nereden kontrol ediceğimi de bulamadım.
Hayır, açmıyor. Kaspersky'i resmi sitesinden indirdiğinize eminseniz bir de kurulum dosyasını yönetici olarak başlatmayı deneyin.

Hocam silip yüklediniz mi? Son durum nedir?
Avast ile çakışmıyor. Kaspersky kullanmadığımdan bilmiyorum ama herkes Kaspersky ile birlikte tarama amaçlı Malwarebytes kullandıklarını söylüyorlar. Malwarebytes'in premium sürümünde gerçek zamanlı koruma var. O açıksa Kaspersky ile çakışıyor olabilir.

Hayır, açmıyor. Kaspersky'i resmi sitesinden indirdiğinize eminseniz bir de kurulum dosyasını yönetici olarak başlatmayı deneyin.
Anladım hocam ben sadece Kaspersky kullandığım için sormuştum teşekkürler.

Hocam silip yüklediniz mi? Son durum nedir?

Program ekle veya kaldır üzerinden kaldır a tıkladım yaklaşık 5 dk önce fakat görseldeki gibi kaldı bir şey olmuyor.
kkkkkk.png

Evet resmi sitesi üzerinden indirmiştim. Yönetici olarak çalıştırdım fakat oda fayda etmedi.

Geri
Yukarı