Kaspersky Security Cloud menüsünde hiçbir şeye tıklanmıyor

faruk212

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Kaspersky Security Cloud'u açtığımda resimde işaretlediğim yerlere tıklayamıyorum. Ama koruma açık hala. Bu bug sizde de oluyor mu? Bilgisayara restart atınca ya da Kaspersky'e restart atınca oluyor. Şimdiden teşekkürler.
(Düzenli olarak Malwarebytes ve Kaspersky ile tarama yapıyorum.
Düzeltme: Sadece premiuma açık olanlara tıklayabiliyorum.

Dosya Ekleri

• dfasdfsfdf.jpg
    dfasdfsfdf.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 34
Arkadaşlar Kaspersky Security Cloud'u açtığımda resimde işaretlediğim yerlere tıklayamıyorum. Ama koruma açık hala. Bu bug sizde de oluyor mu? Bilgisayara restart atınca ya da Kaspersky'e restart atınca oluyor. Şimdiden teşekkürler.
Restart atınca oluyor demişsiniz de, restart atınca düzeliyor mu yoksa sorun mu başlıyor? Anlamadım.

Restart atınca oluyor demişsiniz de, restart atınca düzeliyor mu yoksa sorun mu başlıyor? Anlamadım.
Hocam restart atınca düzeliyor ama bir süre sonra yeniden buga giriyor. 2 gün önce yine olmuştu zaten restart atacaktım bilgisayara düzeldi. Gece taramaya bırakmıştım bilgisayarı şimdi yine böyle de sanırım kasperskyi yeniden kuracağım.

Sistem özellikleriniz nedir? Belki kaldırmama gibi bir sorun oluyordur. Bir de yeni mi başladı yoksa hep var mıydı?

Sistem özellikleriniz nedir? Belki kaldırmama gibi bir sorun oluyordur. Bir de yeni mi başladı yoksa hep var mıydı?

Yok hocam Ryzen 5 2600, GTX 1660 Super, 480 GB SSD, 2 TB HDD, 16 GB RAM önceden olmuyordu zaten. 1 hafta önce Bitdefender'i silip bunu yükledim kendi sitesinden ama sanırım son indirmede bir sıkıntı oldu

Silip tekrar yüklemeyi deneyin.

Tamam durumları yazarım.
Hocam sildim hazır silmişken bir Internet Security'i deneyeyim dedim şu anlık bir sıkıntı yok. Ama uzun kullanımda bir sıkıntı olursa belirtirim.

Silip tekrar yüklemeyi deneyin.

Hocam devam ediyor sorunum. Kaspersky'yi yeniden yükleyince oldu sonra silip yükledim hala sorun devam ediyor. Ne yapmam lazım?
@24099 Hocam müsait olursanız bakabilir misiniz? Bitdefender kullanırken bir sıkıntım olmamıştı eskiden ancak Kaspersky'yi yükledikten bir süre sonra bazı zamanlarda dediğim gibi menüde hiçbir şeye tıklayamıyorum. Ne yapmalıyım? (Bitdefender'i bir oyunun dosyaları ile ilgili bir sıkıntı olunca Kaspersky'e geçmiştim öyle kaldı)
@Murat5038 hocam müsaitseniz yardım edebilir misiniz? Hala sorunu çözemedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı