Kaspersky Security Cloud ve Kaspersky Internet Security Farkı

Biraz güvenlik bilgisi öğrenin. IS yazılımın yanına farklı bir firewall kurulmaz, bunu öğrenmiş olursunuz en azından.
Belki insana insan gibi davransanız, insanları ezmeye çalışmasanız başkalarını da öğrenmekten soğutmazsınız . Bilsem zaten buraya neden konu açayım, değil mi? :)

Bilsem zaten buraya neden konu açayım, değil mi?
Ben de bilmediğin şeyi öğren diyorum işte. Bu tür temel bilgisayar bilgisini öğrenmeden soru sormaya kalkıyorsunuz.

Arkadaşlar merhaba. Ben Kaspersky Security Cloud Free kullanıcısıydım. Ancak Enis Kirazoğlu'nun videosunda bahsettiği indirimden faydalanarak 75 TL'ye Kaspersky Internet Security öğesine geçiş yaptım. Hata mı ettim? Aralarındaki fark nedir? Aydınlatırsanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. Ben Kaspersky Security Cloud Free kullanıcısıydım. Ancak Enis Kirazoğlu'nun videosunda bahsettiği indirimden faydalanarak 75 TL'ye Kaspersky Internet Security öğesine geçiş yaptım. Hata mı ettim? Aralarındaki fark nedir? Aydınlatırsanız sevinirim.

Kardeş iyi yaptın Kaspersky Security chould uzaktan sunucu tarafından korunuyor yani internet açık olması gerek kapalıysa korumada sorun yaşanır; ama Kaspersky Internet Security öyle değil senin sistemindeki işlemci RAM'ini kullandığı için internet kapalı ve açık olsa dahi kapsamlı korur.

Ben de bilmediğin şeyi öğren diyorum işte. Bu tür temel bilgisayar bilgisini öğrenmeden soru sormaya kalkıyorsunuz.

Adam sana soruyu sormuş sen başka şey anlatıyorsun bak ben açık anlattım temel bilgisayar bilgisiyle alakası yok bunun bilmiyorsan yazma!

Sen dalgamı geçiyorsun illa yazmak için mi yazdın adam fark soruyor senin yazdığına bak.

Kıs yanına Comodo firewall indireyim mi?

Hayır indirme normal kullan ya arkadaşlar neden saçma şeyler öneriyorsunuz ya kıs de güvenlik duvar var zaten sen internet Security'e geçmişsin onu söyleyenlere kulak asma sadece beni dinle yeter.

Son düzenleme:
Adam sana soruyu sormuş sen başka şey anlatıyorsun bak ben açık anlattım temel bilgisayar bilgisiyle alakası yok bunun bilmiyorsan yazma!
Okuma yazman yok ama sen kime ne anlatıyorsun onu bilmiyorsun.
Benim konuştuğum insan konu sahibi değil bu birinci, ikinci; olay KIS, Comodo FW'si sen gelmiş KIS KSC farkından bahsediyon. Yazılanları okumada ilk olarak bilgi edin sonra sözün varsa et.
İlk olarak kim olduğumu öğren sonra bilmeyenin kim olduğunu anlarsın belki.

Okuma yazman yok ama sen kime ne anlatıyorsun onu bilmiyorsun.
Benim konuştuğum insan konu sahibi değil bu birinci, ikinci; olay kıs, Comodo FW'si sen gelmiş kıs ksc farkından bahsediyon. Yazılanları okumada ilk olarak bilgi edin sonra sözün varsa et.
İlk olarak kim olduğumu öğren sonra bilmeyenin kim olduğunu anlarsın belki.

Kim olduğunu öğrensem ne olacak adam farkı sormuş bende cevapladım; kıs yanında Comodo freware kurma dedim soruyu sorana başta onu okursan anlarsın.

Kim olduğunu öğrensem ne olacak adam farkı sormuş bende cevapladım; kıs yanında Comodo freware kurma dedim soruyu sorana başta onu okursan anlarsın.
Neyse sen daha yazdığını okumuyorsun bildiğin gibi yaz sen.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı