Kaspersky Security Cloud YouTube'da takılma sorunu

Melih ALBAYRAK

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar. Kaspersky Security Cloud antivirüsü eskiden kullanırdım Security Cloud olmadan önceki Free sürümünü. Bugün tekrardan yükledim ve ismi Kaspersky Security Cloud olmuştu. Neyse soruna gelecek olursak yazılımı yükledim ayarlarına falan hiç dokunmadım Youtube'a girdiğimde takılma sorunu olduğunu gördüm takılmadan ziyade şu şekilde oluyor. Mesela arama kısmına yazı yazarken sürekli takılarak gidiyor. Örnek ssssss-ssssss-sssss-ssssss- bu şekilde tire işaretlerinin olduğu kısımlar takılma yaşanan yerler. Sonrasında ise videolarda ileri geri sardırmalarda yön tuşları ile gecikme oluyor mesela ileri sardırıyorum 5 saniye ama ben tuşa bastıktan 1 saniye sonra algılıyor.
Chrome eklentisi olan Kaspersky protection uzantısından kaynaklı olduğunu anladım sorunun. Onu kaldırınca Chrome'da sorun düzeliyor fakat o eklenti olmadanda bazı özellikler çalışmıyormuş. Farklı tarayıcı denemedim çünkü sorun Chromedan değil ayrıca başka tarayıcıda kullanmak istemiyorum. Eskiden de bu eklenti vardı fakat bu tür sorun yaşamamıştım neden kaynaklı anlamış değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı