Çözüldü Kaspersky "şifrelenmiş bağlantı kurulmakta olan alan adının özgünlüğü garanti edilemiyor"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

malwares

Hectopat
Makaleler
2
Ne bu? Svchost'a virüs mü bulamış? Ayrıca Telegram'a bir kayıtlı mesajlara link atmıştım. Arkadaşımın attığı grabify linkiydi, ondan mı?

Screenshot 2023-05-26 201532.png
Screenshot 2023-05-26 201518.png
Screenshot 2023-05-26 201500.png

Çözüm
Vallaha bilmiyorum of dertsiz başıma dert al sana :/

Sorun etmeyin. Büyük ihtimalle virüs falan yoktur. Sadece bu uyarı girdiğin sitenin sertifikasız olduğunu söylüyor zaten Kaspersky'de engellemiş. Bu arada Kaspersky ile değil de MBAM ile taratmanızı öneririm.
Sorun etmeyin. Büyük ihtimalle virüs falan yoktur. Sadece bu uyarı girdiğin sitenin sertifikasız olduğunu söylüyor zaten Kaspersky'de engellemiş. Bu arada Kaspersky ile değil de MBAM ile taratmanızı öneririm.
Antivirus kullanmayi herkese oneriyorum ancak beni paranoyak yapiyor...

Şu taramam bitsin MBAM ile de tarayacağım.

Antivirus kullanmayi herkese oneriyorum ancak beni paranoyak yapiyor...

Şu taramam bitsin MBAM ile de tarayacağım.

Av siz PC kullanmayı ben de önermiyorum. En basitinden güvenilirdir diye girdiğin siteyi bile Kaspersky bazen zararlı içerik olduğunu belirterek engelliyor. Veya otomatik indirimleri reddediyor falan. İşe yarıyor yani.

Bekliyor olacağım.

Av siz PC kullanmayı ben de önermiyorum. En basitinden güvenilirdir diye girdiğin siteyi bile Kaspersky bazen zararlı içerik olduğunu belirterek engelliyor. Veya otomatik indirimleri reddediyor falan. İşe yarıyor yani.

Bekliyor olacağım.
Hem Kaspersky ile yaptım Hem Malwarebytes ikisi de temiz dedi bence sorun yok, Kasperksy saçmaladı.

Geri
Yukarı