Kaspersky sisteme mavi ekran verdirdi

theraionn

Hectopat
Bilgisayarı dün almıştım daha yeni bir sistem oyun oynuyordum. Aklıma antivirus yüklemek geldi ve internetten Kaspersky yükledim (kendi orijinal sitesinden). Ben oynuyordum oyunumu Kaspersky arka planda kuruluyordu ve bir anda mavi ekran verdi ve yeniden başlatıldı. Bilgisayar açılırken onarım baslatıldi falan diyordu. Temel onarımlari bitirdikten sonra bilgisayar açıldı ama klavye ve mousemin ışıkları yanıyor, kullanamıyorum. Hiçbir şekılde calışmıyor tüm kablolar düzgün.
Nasıl düzeltirim?

Bilgisayarı dün almıştım daha yeni bir sistem oyun oynuyordum. Aklıma antivirus yüklemek geldi ve internetten Kaspersky yükledim (kendi orijinal sitesinden). Ben oynuyordum oyunumu Kaspersky arka planda kuruluyordu ve bir anda mavi ekran verdi ve yeniden başlatıldı. Bilgisayar açılırken onarım baslatıldi falan diyordu. Temel onarımlari bitirdikten sonra bilgisayar açıldı ama klavye ve mousemin ışıkları yanıyor, kullanamıyorum. Hiçbir şekılde calışmıyor tüm kablolar düzgün.
Nasıl düzeltirim?
Merhaba,
Bilgisayarı güvenli kipte açarak durumu gözlemlediniz mi?

Merhaba,
Bilgisayarı güvenli kipte açarak durumu gözlemlediniz mi?

Başlangıcta yeniden başlatmayı Shift ile yapınca güvenli moda girebilirim ama dediğim gibi klavyenin ve farenin ışıkları yanıyor kullanamıyorum. Acaba bilgisayar açılırken bir tuş ile güvenli mod sayfasına girmem mümkün müdür?
Hocam zar zor Power tuşu ile falan kurtarma ekranına girdim kurtarma ekranında klavye ve fare çalışıyor şimdi güvenli moda girmeye çalışacağım.
Güvenli modda başlattım yine aynı sorun oldu ama fark ettim ki sanki klavyeyle mouse çalışmıyormuş gibi değil de ekran donmuş gibiydi. Şu an format atıyorum.

Son düzenleme:
Nasıl düzeltirim?

Oynadığınız oyun Valorant veya benzer oyunsa normal ben Kaspersky'de sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.

Geri
Yukarı