Kaspersky sürekli indirme engelliyor

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    271,7 KB · Görüntüleme: 18
ESET, Hitman Pro ve Malwarebytes ile tarattım hiçbir şey çıkmadı. Temiz diyebilir miyiz?

Eldeki veriler, format/temiz kurulum. Temiz kurulum Chrome. Zararlı yaymadığı bilinen web sitelerine ziyaret. Bi'den fazla av ile tarama. Crackli uygulama yok? Sizin bilginiz dışında yüklenen bir uygulama yok. Yani bu verilere bakınca evet temiz denebilir.
Aklıma son bir şeyler takıldı. Windows'u nereden indirdiniz? Format USB'sini hangi programla hazırladınız? Etkinleştirme için KMS tarzı bir uygulama kullandınız mı?

Chrome'u güvenli olarak işaretledikten sonra bildirimler gitti mi?

Eldeki veriler, format/temiz kurulum. Temiz kurulum Chrome. Zararlı yaymadığı bilinen web sitelerine ziyaret. Bi'den fazla av ile tarama. Crackli uygulama yok? Sizin bilginiz dışında yüklenen bir uygulama yok. Yani bu verilere bakınca evet temiz denebilir.
Aklıma son bir şeyler takıldı. Windows'u nereden indirdiniz? Format USB'sini hangi programla hazırladınız? Etkinleştirme için KMS tarzı bir uygulama kullandınız mı?

Chrome'u güvenli olarak işaretledikten sonra bildirimler gitti mi?

Crack oyun var aslında ama onlar format öncesinde de vardı ve herhangi bir sorun yoktu. Bilgim dışında yüklenen uygulama yok. Windows'u kendi sitesinden indirdim ve Rufus kullandım. Windows etkin değil.

Geri
Yukarı