Çözüldü Kaspersky Tam tarama çok yavaş sürüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dngsukuna

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
12. Nesil Intel® Core™ i7 12650H İşlemci
wındows 10
NVIDIA® GeForce® RTX4060 8GB 128 Bit GDDR6
32GB DDR4
1TB M.2 SSD PCle 4.0 (Okuma: 5000MB/s - Yazma: 3600MB/s)
15.6" FHD IPS 144HZ 3ms 45% 250NIT
Normalde tam taramalarım 5-6 saatte biterdi, şimdi 19 saat diyor 23 saat diyor. Nedeni nedir?

Sorun tam tarama ayarlarından "aşırı güvenlik" seçeneğinin açık olmasından kaynaklı bir şeymiş.

Son düzenleme:
Kaspersky satın alacağım gün bunu görünce biraz tedirgin oldum. Avast ile yola devam edeceğim sanırım. :\

Normalde tam taramalarım 5-6 saatte biterdi, şimdi 19 saat diyor 23 saat diyor. Nedeni nedir?

Sorun tam tarama ayarlarından "aşırı güvenlik" seçeneğinin açık olmasından kaynaklı bir şeymiş.
Bu Kaspersky ile ilgili garip sorunlarım oluyor benimde ve her şeyin arkasında ayarları en yüksek düzey korumaya almak oluyor. Kaspersky Plus aldım alalı PC yavaşladı. Mesela İnternet sitesine bile yavaş giriyordu PC ve sağ altta kaspersky.net bekleniyor yazıyordu. Çözüm olarak ultra düzey korumasını biraz kısıtladım.

Bu Kaspersky ile ilgili garip sorunlarım oluyor benimde ve her şeyin arkasında ayarları en yüksek düzey korumaya almak oluyor. Kaspersky Plus aldım alalı PC yavaşladı. Mesela İnternet sitesine bile yavaş giriyordu PC ve sağ altta kaspersky.net bekleniyor yazıyordu. Çözüm olarak ultra düzey korumasını biraz kısıtladım.
VPN durumu nasıl hocam? Sınırsız ve hızlı mı? Ben Avast'ı kullanıyorum ve dosya indirirken VPN sorun yaratmıyor hız konusunda. Üstelik sınırsız.

VPN durumu nasıl hocam? Sınırsız ve hızlı mı? Ben Avast'ı kullanıyorum ve dosya indirirken VPN sorun yaratmıyor hız konusunda. Üstelik sınırsız.
VPN durumu iyi hocam. Sınırsız ve hızlı. Video izlerken donma olmuyor. Rdr2 girerken işime yarıyor. Açıp oyuna girip kapatıyorum. Malum dandik Rockstar Launcher açılmıyor, neyse o başka konu.

Yeni konular

Geri
Yukarı