Kaspersky Total Security internetten Key alınır mı?

Merhabalar,
İnternette Kaspersky Total Security 1 kullanıcı 1 yıl 80 TL'den satılmakta, kendi başına kendi sitesindeki fiyatı 160 TL fiyatında.
Sizce internetten mi almalıyım? Yoksa kendi sitesinden satın alınır mı?
Önceliğim şu an bana olabildiğince ucuz gelmesi. Yabancı sitelerde daha güvenceli bir Key olursa oradan da alabilirim.
Sizce ne yapmalı mıyım? İnternetten Key satın alırsam bir sıkıntı yaşar mıyım?

Ürün link (paylaşmam bildiğim kadarıyla yasak değil, o yüzden linki paylaşıyorum):

Bu arada satıcıda 534 adet değerlendirme bulunmakta, bu da bana bir tık gücen veriyor tabii.
kaspersky böyle satılan keylere garanti vermiyor diye biliyorum.çoklu lisansları ucuza tektek satıyorlarmış.format atılmazsa bitinceye kadar sıkıntı olmuyor
bir çok kez lisans aktifleştirdiğinizde key çöp oluyor.
formattan sonra başıma geldi daha önce lisans aktifleştirilmiş dedi kabul etmedi
kaspersky aradım geçmiş olsun dedi.
ayrıca başka ülkeden alacağın lisans türkiyede çalışmayabilir.
🤔

Son düzenleme:
Ürünü 3 ay kullanım sonrası, start adlı mağazadan ürün anahtarını almış bulunmaktayım.

Satıcı mağazası bana ürün anahtarını bir fatura ile gönderdi, kendilerine herhangi bir sıkıntı yaşadığımda Kaspersky desteğiyle benimle ilgilenecek mi yoksa nereden aldıysanız orayla iletişime geçin gibi bir cevap verecek mi diye sorduğumda kendileri ürünümüz tamamen orijinaldir herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda destek sağlayacaklardır ve eğer bilgisayarınıza format atarsanız size yollamış olduğumuz faturayla ürünü satın aldığınızı kanıtlayıp ürününüzü tekrar aktifleştirme gibi bir olayınızın olduğunu dediler.

Öncelikle kendim tamamen emin oldum demek istemiyorum bir sıkıntı olduğunda buraya gelip bilgilendireceğim, ayrıca vermek istediğim bilgi de ürün kendi Kaspersky hesabımda da gözüküyor ve sıkıntı yok gibi duruyor.

Ben Amazon. İn(Hindistan) adresinden alıyorum. VPN ile 1 defalık aktive etmen yeterli. Şu an 3 yıllık antivirüs 80 TL.

Geri
Yukarı