Kaspersky Total Security kullanmaya değer mi?

Carlsberg

Kilopat
Makaleler
9
Soru açık, ücretsiz şekilde Total Security sürümüne erişme şansım var. Cebimden bir para çıkmayacak, halihazırda 6 sene kadardır virüs programı kullanmıyorum, bilgisayarıma herhangi bir virüs bulaşmadı, bu konularda mümkün olduğunca dikkatliyimdir, ne olur ne olmaz diye Windows Defender açık duruyor sadece.
Merak ettiğim, dikkat ediyor olsam da elime Total Security kullanma fırsatı geçmişken WD yerine bunu kurmaya değer mi, sistemi ağırlaştırma, başka programların çalışmasını etkileme gibi durumlar yaşatır mı? 10500/1070 üzerine nispeten sağlam bir sistemim olsa da mesela ESET denemiştim daha önce berbattı, aynı şekilde bana sıkıntı yaşatır mı?

Kısaca sormak istediğim, neye tıkladığını bilen bilinçli bir internet kullanıcısının, yeni, güncel ve güçlü bilgisayarı için hangi virüs programı daha iyidir? Windows Defender mı? Kaspersky Total Security mi?

Kaspersky Total Security, maksimum koruma içermektedir. Internet Security ise basit bir anlam da internet koruması içeriyor, ve Bilgisayarınıza ağırlık yapmaz. Arka planda en fazla 200 MB RAM Kullanır bu da sadece Dosya açarken o anda dosyayı taradığı için otomatik olarak çıkıyor. Herkesin Security kullanmasında fayda var. Kesinlikle öneririm.

Soru açık, ücretsiz şekilde Total Security sürümüne erişme şansım var. Cebimden bir para çıkmayacak, halihazırda 6 sene kadardır virüs programı kullanmıyorum, bilgisayarıma herhangi bir virüs bulaşmadı, bu konularda mümkün olduğunca dikkatliyimdir, ne olur ne olmaz diye Windows Defender açık duruyor sadece.
Merak ettiğim, dikkat ediyor olsam da elime Total Security kullanma fırsatı geçmişken WD yerine bunu kurmaya değer mi, sistemi ağırlaştırma, başka programların çalışmasını etkileme gibi durumlar yaşatır mı? 10500/1070 üzerine nispeten sağlam bir sistemim olsa da mesela ESET denemiştim daha önce berbattı, aynı şekilde bana sıkıntı yaşatır mı?

Kısaca sormak istediğim, neye tıkladığını bilen bilinçli bir internet kullanıcısının, yeni, güncel ve güçlü bilgisayarı için hangi virüs programı daha iyidir? Windows Defender mı? Kaspersky Total Security mi?
kullanmıyorsan bana verebilirsin :D

Zaten dikkat ediyorsunuz ve 6 yıldır başınıza bir virüslük olay gelmemiş ama beleş av kim hayır derki. :D Hem bilemezsiniz bir gün bilgisayarınıza flash bellek takılır ve onun içinde virüs olabilir bu durumlarda WD bir işe yaramıyor yani kullan gitsin Kaspersky. :D

Son düzenleme:
Hepinize teşekkür ederim. Kullanayım madem bakalım nasıl bir şeymiş. Umarım ESET gibi terslik yapmaz başıma.
Zaten dikkat ediyorsunuz ve 6 yıldır başınıza bir virüslük olay gelmemiş eğer ama beleş av kim hayır derki. :D Hem bilemezsiniz bir gün bilgisayarınıza flash bellek takılır ve onun içinde virüs olabilir bu durumlarda WD bir işe yaramıyor yani kullan gitsin Kaspersky. :D
Tam olarak duymayı umduğum şey buydu aslında, kullanalım bakalım 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı