Kaspersky Total Security vs Bitdefender Total Security

kaspersky total security koruması mı daha iyi bitdefender total security koruması mı daha iyi

• kaspersky total security koruması daha iyi

Oy: 34 75,6%
  • bitdefender total security koruması daha iyi

Oy: 11 24,4%

• Oy verenlerin toplamı
    45
İkisi de çok kaliteli yazılımlar, free versiyon olarak Kaspersky çok daha iyi, ancak Total Security sürümünde Bitdefender benim gözümde hep daha iyi olmuştur.

Can Deger videosunda göstermişti. Çektiği zamanda Kaspersky en iyi sonuçlara ulaşan yazılımdı. Bitdefender ise onu takip ediyordu hemen ardından. İkisi de gayet iyidir.

İkiside benzer ürünler, kaliteliler. Ben PC için bana verdiği özellik + fiyatına baktım o nedenle. Koruyuculuk olarak bazı testlerde Bitdefender bazılarında Karspesky bir tık önce çıkıyor. Ama ikisi de PC için ilk 5'deki antivirüslerdir. Endponint için durum farklı tabiki.

Sonuç; Daha çok özelliği daha ucuza bana verdiği için zamanında ben Bitdefender'i tercih etmiştim. Şuanda durum nedir bilmiyorum. Karspersky daha ucuz ise onu alabilirsin.

Aralarında fiyat farkı varsa ucuz olanı tercih edebilirsiniz, Bitdefender sanırım sistemi biraz daha yoruyordu o yüzden ben Kaspersky tercih ederdim ama Bitdefender da gayet kaliteli bir AV yazılımıdır.

İkisi de gayet iyi ve başarılı yazılımlar. Hangisi daha çok hoşunuza gittiyse (RAM kullanımı, arayüzü, koruması vs.) Onu kullanın. Ben olsam Bitdefender tercih ederdim.

Geri
Yukarı