Çözüldü Kaspersky ücretsiz deneme olarak açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Uranhay

Kilopat
Süper Moderatör
Yer
Türkiye
Ben ücretsiz olan Kaspersky Security Cloud uygulamasını kullanmak istiyorum fakat hesabımı girdiğim zaman ücretsiz deneme sürümü başlatıyor. Nasıl ücretsiz olanı kullanabilirim? 30 gün sonra uğraşmak istemiyorum hiçbir şeyle.

Ben ücretsiz olan Kaspersky Security Cloud uygulamasını kullanmak istiyorum fakat hesabımı girdiğim zaman ücretsiz deneme sürümü başlatıyor. Nasıl ücretsiz olanı kullanabilirim? 30 gün sonra uğraşmak istemiyorum hiçbir şeyle.

30 gün sonra lisans girmez iseniz otomatik Free oluyor.

(Bende aynı sorunu yaşadım.) İnsanlar sürekli temp mailler ile deneme hesabı alıp aynı bilgisayarda birden fazla deneme kullandıklarından dolaylı yaptıklarını düşünüyorum. Ayrıca cihaz bilgilerini hesaba kaydediyor olabilirler. Hesabı girin 30 günden sonra hiçbir şey yapmazsanız otomatik olarak ücretsiz sürüme sizi geçiriyor.

(Bende aynı sorunu yaşadım.) İnsanlar sürekli temp mailler ile deneme hesabı alıp aynı bilgisayarda birden fazla deneme kullandıklarından dolaylı yaptıklarını düşünüyorum. Ayrıca cihaz bilgilerini hesaba kaydediyor olabilirler. Hesabı girin 30 günden sonra hiçbir şey yapmazsanız otomatik olarak ücretsiz sürüme sizi geçiriyor.
Bundan önce kullanırken yine aynı hesabı kullanıyordum ve o hesap bedava olan sürümle eşleştirilmişti. Şimdi neden böyle oluyor, ben yeni hesap falan açmadım ki.

Bundan önce kullanırken yine aynı hesabı kullanıyordum ve o hesap bedava olan sürümle eşleştirilmişti. Şimdi neden böyle oluyor, ben yeni hesap falan açmadım ki.
Yeni bir yol izliyor olabilirler. Daha önce böyle bir açık vardı. 30 günde bir programı kaldırdığınızda (Kaldırırken lisans bilgilerini de kaldırırsanız.) yeni hesapla 30 daha kullanabiliyordunuz. O yüzden bu açığı kapatmak için olabilir diye düşünüyorum. Bu arada 30 sonra bir şey ile uğraşmanıza gerek yok. Son günlerde arada bir lisans sürümünüz bitiyor diye bildirim geliyor. En son bittiğinde ise "ücretsiz sürümüne geçtiniz." diye bir bildirim gönderiyor. Başka bir şey olmuyor. Bence deneme sürenizin tadını çıkarın. 😉

1613313747093.png

Burada nereye basacağım ki ben? Free sürümünü istiyorum. Kırmızı düğmeye bastığımda ücretsiz deneme yapıyor.
Sorunu çözdüm. Kendi Kaspersky hesabımı silip başka bir Kaspersky hesabı oluşturdum ve bana ücretsiz denemeyi teklif ettiğinde reddet düğmesine bastım ve Free sürümünü kullanmaya başladım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı