Kaspersky ücretsiz deneme sürümünüz sonra erdi hatası

Cloud Free ücretsiz, hata vermemesi lazım.

Ücretsiz deneme sürümünüz sonra erdi hatası bunu diyordu ama farklı hesaptan giriş yapsam bile linkini siz atabilir misiniz bir de buradan deneyim.

Ücretsiz deneme sürümünüz sonra erdi hatası bunu diyordu ama farklı hesaptan giriş yapsam bile linkini siz atabilir misiniz bir de buradan deneyim.

Bu link mi?

Bu link mi?

Hayır Cloud Free linki ve bu sefer hata verir mi acaba?

İndirip deniyorum hocam.

Yok hocam yine aynı hatayı aldım ücretsiz deneme sürümünüz sonra erdi.

Dosya Ekleri

• C1A0A0D3-FD08-4106-AF28-20CE6E191F51.jpeg
    C1A0A0D3-FD08-4106-AF28-20CE6E191F51.jpeg
    163 KB · Görüntüleme: 18

Revo Uninstaller ile kaldırıp, ardından Regedit dosyalarından software kısmından Kaspersky ile bir şey varsa silip yeniden deneyin, manuel olarak Revo Uninstaller siler zaten. Gene olmaz ise, benim 90 günlük sürümü deneyin, zaten RAM kullanımı olarak çok fark yok, daha iyi koruma elde edersiniz.

Revo Uninstaller ile kaldırıp, ardından Regedit dosyalarından software kısmından Kaspersky ile bir şey varsa silip yeniden deneyin, manuel olarak Revo Uninstaller siler zaten. Gene olmaz ise, benim 90 günlük sürümü deneyin, zaten RAM kullanımı olarak çok fark yok, daha iyi koruma elde edersiniz.

İşte bitiyormuş ya 90 günün sonunda o sıkıntı başka türlü çözemez miyiz?

İşte bitiyormuş ya 90 günün sonunda o sıkıntı başka türlü çözemez miyiz?

Başka türlü bilmiyorum, sanırım hata olmuş. İsterseniz, o konu hakkında konu açın, belki çözülür. Ama format atılınca %100 çözülür bence lisanslar gittiği için. 90 günün sonunda 30 gün daha deneme kullanabilirsiniz ayrıca.

Yeni konular

Geri
Yukarı