Kaspersky ve Malwarebytes yapılan tam tarama sonuçları kesin sonuç verir mi?

Friedhelm

Hectopat
Dün akşam bilgisayarıma şüpheli birkaç dosya yükledim ve Windows Defender trojan, coin miner, agent gibi virüs hataları verdi. Bende Malwarebytes ve Kaspersky Premium'ların deneme sürümlerini yükleyip defalarca tam tarama desti yaptım ve hepsinde hiçbir sorun yok dediler. Buna güvenebilir miyim? Windows Defender ile de şu anda tam tarama ve çevrimdışı tarama yaptım sorun yok gözüküyor. İçim rahat etmeli mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 35
Defender zaten gerekeni yapmış, Malwarebytes ve Kaspersky gibi sağlam programlarda ses çıkarmadıysa bir şey olacağını sanmıyorum. Keyfinize bakın.

Evet verir.
Dün akşam bilgisayarıma şüpheli birkaç dosya yükledim ve Windows Defender trojan, coin miner, agent gibi virüs hataları verdi. Bende Malwarebytes ve Kaspersky Premium'ların deneme sürümlerini yükleyip defalarca tam tarama desti yaptım ve hepsinde hiçbir sorun yok dediler. Buna güvenebilir miyim? Windows Defender ile de şu anda tam tarama ve çevrimdışı tarama yaptım sorun yok gözüküyor. İçim rahat etmeli mi?

2 tanesi hala PC'de sanırım eylemlere bastığımda ise sadece izin ver çıkıyor bunları nasıl kaldıracağım?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (8).png
    Ekran Görüntüsü (8).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 20
  • Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 14

Geri
Yukarı