Kaspersky virüsleri anında siliyor mu?

Daha fazla  
Merhaba bugün Kaspersky Free indirdim. İlk başta 2-3 defa hızlı tarama yapıp tam taramaya geçtim. Hızlı taramaya 2 tane trojan bulmuştu onları otomatik olarak silmiş midir? Raporlar kısmında kırmızı ünlemli şeyler var onlar nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba bugün Kaspersky Free indirdim. İlk başta 2-3 defa hızlı tarama yapıp tam taramaya geçtim. Hızlı taramaya 2 tane trojan bulmuştu onları otomatik olarak silmiş midir? Raporlar kısmında kırmızı ünlemli şeyler var onlar nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kırmızı ünlemler tehlikeli dosya olduğunu gösteriyor. Kaspersky virüsleri bence silmiş olmalı.

Tam tarama şu an %32 de. 6 sarı uyarı veya tehdit gibi bir şey bulmuştu onları sildim. Sanırım anında siliyor.
Tarama sonrası tarama rapolarını atın. Kaspersky bulduğu tehditleri eğer ayarlarla oynamadıysanız önce temizlemeye çalışır temizlenmesi mümkün değil ise sizden yetki ister ve zararlıyı siler. Siz tarama bitince tarama sonucunu bize atın.

Tarama sonrası tarama rapolarını atın. Kaspersky bulduğu tehditleri eğer ayarlarla oynamadıysanız önce temizlemeye çalışır temizlenmesi mümkün değil ise sizden yetki ister ve zararlıyı siler. Siz tarama bitince tarama sonucunu bize atın.

Tamamdır hocam. Bir de Kaspersky tehdit olarak algıladığı dosyaların kopyasını oluşturuyor bu normal mi?

Onlar belli bir süre sonra silinir, silinmese de bir sıkıntı teşkil edemez.

Tamam sağ olun. Şu an tarama yüzde 50 de bitsin rapor atarım.

Hocam raporlarda çok şey var

Atmasam bir sıkıntı olur mu?

Tamam sağ olun. Şu an tarama yüzde 50 de bitsin rapor atarım.

Hocam raporlarda çok şey var.

Atmasam bir sıkıntı olur mu?

7 tehdit algıladı 7 seni de sildim + 2 tane hızlı tarama yaptım. Hızlı taramalardada bir tehdit çıkmadı. Yeterli midir hocam?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı