Kaspersky virüsü görmüyor

SARAÇLI

Hectopat
Yer
Balıkesir
İş yerindeki bilgisayara e-posta yoluyla virüs bulaştı dosyayı indirip içeriği açtığımız da Skype adresimiz çalındı ve Skype adresinde olan herkese bu dosya gönderildi. Kaspersky herhangi bir uyarı vermedi tam tarama vs yaptık sonuç yok. ESET Online scanner ile tam tarama yaptım ve dosyaları virüs algılayıp karantinaya aldı. VirusTotal dosyaları attım 12 tane program zararlı buldu.

Dosya Ekleri

• 2c50740e-fa05-4d7c-8ad9-0774dc6c98ea.jpeg
    2c50740e-fa05-4d7c-8ad9-0774dc6c98ea.jpeg
    77,3 KB · Görüntüleme: 86
Başka bir antivirüs programı bulup silmiş olabilir. Dosyalar hala cihazda mı, kontrol edin veya direkt olarak Malwarebytes ile tarama yapın. Ek olarak, VirusTotal linkini ekleyin.

Kaspersky pişmanlıktır aynı vakayı yaşamıştım bende McAfee ile silmiştim ESET de güzel programdır hafif sistemler için en iyisi.

Başka bir antivirüs programı bulup silmiş olabilir. Dosyalar hala cihazda mı, kontrol edin veya direkt olarak Malwarebytes ile tarama yapın. Ek olarak, VirusTotal linkini ekleyin.

Virüslü dosya RAR içerisinde USB bellek içine attım ve tekrar bilgisayara yükledim Kaspersky silmedi. Trend Micro kullanıyordum oda virüs olarak görmedi. ESET vs BitDefender sisteme yükledim onlar daha RAR'dan çıkarırken dosyaları siliyor. Daha yeni Kaspersky standard paketi aldım üzücü bir durum. USB bellek yanımda değil yarın VirusTotal linki paylaşacağım.

Yeni aldıysan iade edebilirsiniz 60 gün içinde.

İş yerindeki bilgisayara e-posta yoluyla virüs bulaştı dosyayı indirip içeriği açtığımız da Skype adresimiz çalındı ve Skype adresinde olan herkese bu dosya gönderildi. Kaspersky herhangi bir uyarı vermedi tam tarama vs yaptık sonuç yok. ESET Online scanner ile tam tarama yaptım ve dosyaları virüs algılayıp karantinaya aldı. VirusTotal dosyaları attım 12 tane program zararlı buldu.
VirusTotal sonucu linkini buraya atar mısınız bir? Belki içindeki virüs temizlendiği için artık Kaspersky temiz diyordur. o 12 tane zararlı diyen AV ise tahmin ettiğim AV'ler olabilir. (False-possitive sonuç olabilir yani)

60 gün diye iade biliyordum ben 55 gün kullanıp iade etmiştim virüsü durduramamıştı bende müşteri hizmetlerini aramıştım galiba o yüzden para iadesi vermişlerdi.

30 günmüş bana o sebepten iade etmişler.

Geri
Yukarı