Çözüldü Kaspersky virus bulduktan sonra görev yöneticisi hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

-yunus-Emre

Centipat
Kaspersky ile tarama yaptım, 1 virüs buldu. Görev yöneticisi açılmıyor, hata veriyor. Ne yapmam gerek?

Çözüm
Sorunu CS:GO'yu uyumluluk kısmından "bu programı yönetici olarak çalıştır" seçeneğinin tikini kaldırarak çözdüm.
KS
Y

-yunus-Emre

Centipat
Kaspersky virüs tespit ettiğinde görev yöneticisi gibi sistem yazılımlarını kilitler. Virüsü temizledikten sonra yeniden başlatın. Bir daha hata vermeyecektir o zaman.

Hocam Kaspersky ile virüs taraması yaptım, ardından Kaspersky'i PC'den kaldırdım. Yeniden başlattım. Şu anda Steam'de CS:GO açılmıyor. Hata ise şu: Fatal error, Steam sürümünüzün güncel olduğundan emin olun. Steam'den Resident Evil 6'yı açmayı denedim ve açıldı ama CS:GO açılmıyor. Kaspersky'i kurmadan önce böyle bir sorun yoktu. Nasıl çözerim?

Murat5038

Yottapat!
Sosyal Tayfı
Makaleler
36
Yer
Sakarya
AV kurup kaldırılacak bir yazılım değil kullanacaksanız yükleyin. Açılmayan yazılım varsa zararlı tespit edip silmiştir bir dosyasını. Legal olarak indirip deneyin. Orada demiş zaten Steam güncelle yükle.

KS
Y

-yunus-Emre

Centipat
Sorunu CS:GO'yu uyumluluk kısmından "bu programı yönetici olarak çalıştır" seçeneğinin tikini kaldırarak çözdüm.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı