Kaspersky VPN sınırsız mı?

Enes_1311

Hectopat
Daha fazla  
Kaspersky indirime girmiş. Gelişmiş paket almak istiyorum içinde de VPN var. İçerisindeki VPN'in kotası var mı? Ve herhangi bir hız düşüklüğü var mıdır? Almaya değer mi?

Dosya Ekleri

• 1669725767196.png
    1669725767196.png
    70 KB · Görüntüleme: 151
Ben 2 hafta önce satın almıştım hocam. Kotası yok, sınırsız bir VPN. İstediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz. Hız olarak internet hızınız ne kadarsa o hızı alıyorsunuz yani herhangi bir hız düşüklüğü yok. Eğer almak istiyorsanız almanızı tavsiye ederim. Ben kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Düzeltme: Bu paketteki VPN kotalıymış. Ben hem bu paketi hem de ek olarak VPN satın almıştım. O yüzden bende sınırsız olarak gözüküyor. Kotasız olması için benim gibi hem bu paketi hem de ek ücret ödeyip VPN satın almanız gerekiyormuş. Alırken buna dikkat edin.

Son düzenleme:
Bu paketteki Vpn kotalı. 300 Mb idi sanıyorum. Ben Internet Security olanını kullanıyorum. Vpn’den çok memnun kalmamdan dolayı kotasız olması için ek ücret ödeyip sınırsız Vpn satın aldım. O da aylık 33 civarıydı sanırım. Yani kısaca burada yazan Vpn kotalı. Kotasız olması için aylık abonelik gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı