Kaspersky vs Norton

Hocam her konuda varsınız :D

Bunu bir iltifat sayıyorum :D
Bu paketi kullanıyorum dediğim gibi ve tüm korumaları barındırıyor, internet, ağ ve av olarak. Öneririm ama Kaspersky'da kötü değil tabii ki ama ben sorun yaşamıştım. @408157 hocamın önerisi sonrasında da Norton aldım zaten kendisine teşekkürlerimi iletiyorum buradan.

1659098781316.png

@Artoria Pendragon, bu arada atmayı unuttum. Norton'u da deneyebilirsin:

Son soru Norton'un antivirüsu iyi midir :D

Evet. Kaspersky, Norton, BitDefender hepsi ortalama aynı korumayı sağlar ve önerim nortondur fiyatı uygun ve bende memnunum. Sorunuz varsa alabilirim :D

@Artoria Pendragon, bu arada atmayı unuttum. Norton'u da deneyebilirsin:

Ben şu kampanya sitesine hiç güvenemedim cidden, güvenilirdir belki ama bir antivirüsün oradan indirilmesi saçma geliyor çünkü direkt kendi programı üzerinden kuruyor link, promosyon falan olarak vermiyor.

Bunu bir iltifat sayıyorum :D
Bu paketi kullanıyorum dediğim gibi ve tüm korumaları barındırıyor, internet, ağ ve av olarak. Öneririm ama Kaspersky'da kötü değil tabii ki ama ben sorun yaşamıştım. @408157 hocamın önerisi sonrasında da Norton aldım zaten kendisine teşekkürlerimi iletiyorum buradan.

Eki Görüntüle 1467629

Hocam hazır antivirüs ile alakalı bir konudayız
Malwarebytes (14 gün ücretsiz Premium) lisans etkinleştirmek için Gmail girmemiz gerekiyor mu? Bazen offline oyunlarda hile yüklüyorum sildikten sonra kalıntılarını silmeye uğraşırken Malwarebytes ile siliyorum. Görsel ektedir.

Dosya Ekleri

• resim_2022-07-29_155026569.png
    resim_2022-07-29_155026569.png
    862,5 KB · Görüntüleme: 47
  • resim_2022-07-29_155038715.png
    resim_2022-07-29_155038715.png
    238,1 KB · Görüntüleme: 57
Hocam hazır antivirüs ile alakalı bir konudayız
Malwarebytes (14 gün ücretsiz Premium) lisans etkinleştirmek için Gmail girmemiz gerekiyor mu? Bazen offline oyunlarda hile yüklüyorum sildikten sonra kalıntılarını silmeye uğraşırken Malwarebytes ile siliyorum. Görsel ektedir.

Premium trial sürümündesiniz hocam zaten ama girmeniz güzel olur. Tarama için Malwarebytes iyidir ama günlük kullandımda av daha mantikli.

Ben şu kampanya sitesine hiç güvenemedim cidden, güvenilirdir belki ama bir antivirüsün oradan indirilmesi saçma geliyor çünkü direkt kendi programı üzerinden kuruyor link, promosyon falan olarak vermiyor.

Benim Kaspersky linki daha güvenilir, sadece lisans verdim. Oradaki Norton İngilizce, Türkçe olmuyor. Sadece denemesi için attım belki menüsünü falan beğenir kullanırken.

Benim Kaspersky linki daha güvenilir, sadece lisans verdim. Oradaki Norton İngilizce, Türkçe olmuyor. Sadece denemesi için attım belki menüsünü falan beğenir kullanırken.

Kaspersky konusu güvenilir hocam Norton konusu sıkıntılı bence.

AV Dediğiniz AVG mi Hocam?

AV, antivirüs demek hocam. Ücretsiz olarak Kaspersky Free, ücretli olarak Norton veya Kaspersky öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı