Kaspersky vs Ransomware

• Konuyu başlatan Adsız 1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 1B

Kaspersky vs Ransomware

• Kaspesky

Oy: 19 73,1%
  • Ransomware

Oy: 7 26,9%

• Oy verenlerin toplamı
    26
Ben bildiğimi söylüyorum. İnanip inanmamak size kalmiş. O AV 6 Ay kullandim.
Ben verilere göre yorumlarım. Burada inanç meselesi değil olay. Bulup bulmaması da değil bahsettiğin yazılımların ne kadar bulduğudur. Karşılaştırma ediyorsanız onların da sonucunu paylaşmalısınız.

Ben verilere göre yorumlarım. Burada inanç meselesi değil olay. Bulup bulmaması da değil bahsettiğin yazılımların ne kadar bulduğudur. Karşılaştırma ediyorsanız onların da sonucunu paylaşmalısınız.

Kanka yedim virüs sanal makineda test ettim Kaspersky Total Security yükledim yrdiğim virüs bu. Trojan. Ransom. Win32.blocker
Bu 2018 çikmiş bir virüs buna algılamadı ben de format attım yapçağim bir şey yoktu ama Malwarebytes testpit etti. Ben burada anti virüs eleştiririm. Laf sokmam.

Yedim virüs sanal makineda test ettim Kaspersky Total Security yükledim yrdiğim virüs bu.
VT sonucu nerede? Madem aynı dosyayı test etmişsiniz.
Trojan. Ransom. Win32.blocker
Bu 2018 çikmiş bir virüs buna algılamadı
Kimlik 2018 de tespit edilmiştir dosya 2018 değil. Elde veri olmadığı için yine sonuç yok ortada. Zararlı kimliği zaten araştırırsan Kaspersky kimliği çıkıyor. Kimliği ya tam yazmadınız ya da Kaspersky bulduğunu MBAM buldu die yazıyorsunuz.

Vt sonucu nerede? Madem aynı dosyayı test etmişsiniz.

Kimlik 2018 de tespit edilmiştir dosya 2018 değil. Elde veri olmadığı için yine sonuç yok ortada. Zararlı kimliği zaten araştırırsan Kaspersky kimliği çıkıyor. Kimliği ya tam yazmadınız ya da Kaspersky bulduğunu MBAM buldu die yazıyorsunuz.

Bu benim için bir şey ifade etmiyor. Ben o anti virüse para vermişim o benim koruyamadi ve benim PCdeki resimlerim, oyunlarim, video falan gitti o av benim bir şey ifade etmiyor. Her şey kanıtlar değildir.

Geri
Yukarı